Array

Mladšie žiačky TC EMPIRE pod vedením trénerky Moniky Kupkovej, po suverénnom postupe do semifinále MSR v areáli TK Kúpele Piešťany, keď porazili v 1.kole rovesníčky TK Baník Prievidza 7:0, v semifinále prehrali s TK Slovan Bratislava 2:5. Včera zabojovali  / 27.08. / a deklasovali v boji o 3.miesto súperky TJ Slávia Agrofert STU Bratislava 7:0 a získali pre náš klub bronzové medaily !  Naše dievčatá v zostave Natália Schwarzová, Nina Stankovská, Kristína Kozáková, Chiara Renáta Supak a Simona Krištofovičová, predviedli vynikajúci výkon ,za čo im blahoželáme a prajeme veľa úspechov v  ďalšom tenisovom raste ! 

MSR druzstva ml ziacky

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.