Array

Dorastenky TC EMPIRE v zložení Tamara Kupková, Sindy Kurtinová, Barbora Kotelesová, Linda Hercegová a Timea Pavličková, po tom, ako suverénnym spôsobom postúpili do finále Majstrovstiev Slovenska družstiev v areáli TK Žilina, keď porazili v 1.kole rovesníčky VSE TK Akademik Košice 6:1 a v semifinále hráčky TJ Slávia Agrofert STU Bratislava taktiež vysoko 6:1,  vo včarejšom finále podľahli družstvu TK Slovan Bratislava a získali strieborné medaily !  Dievčatám blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.