Array

Diplom2Mladší žiaci TC EMPIRE po včerajšom / 23.08. / suverénnom víťazstve nad rovesníkmi TC DIXON Tenisia Banská Bystrica 7:0, v boji o 5. až 8.miesto, dnes opäť presvedčivo zvíťazili nad domácim tímom TK Tatran 2007 Prešov 5:2 a obsadili konečné 5.miesto. O víťazstvo sa zaslúžili Adam Arbet, Stano Valent, Miloš Karol, Tomáš Lánik, Anton Magdolen a Roman Hutta. Chlapcom blahoželáme k pekným bojovným výkonom ,kde o postupe do semifinále o medailové priečky, vo štvrtok proti TK Jednotka Bratislava rozhodol v záverečnom siedmom zápase medzi dvojicou Hutta/Magdolen - Fekete/Minárik super tie break, kde naši chlapci prehrali 3:10. Mladším žiakom na čele s trénerom Radom Jakabom ďakujeme za reprezentáciu nášho klubu TC EMPIRE a prajeme veľa úspechov v ďalšom tenisovom raste !   

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.