Array

Tenisová sezóna je v plnom prúde a naši hráči sa predstavili na slovenských turnajoch opäť s veľkým úspechom. Najviac sa darilo Nine Stankovskej, Lenke Starej, Kevinovi Kurtinovi a Alfrédovi Almásimu.

Nina Stankovská sa predstavila na turnaji mladších žiačok druhej najvyššej kategórie v Leviciach od 9.-12.8.2013 a dokázala triumfovať vo dvojhre aj štvorhre. Nina počas turnaja nestratila ani set vo dvojhre a dokázala poraziť hráčku prvej slovenskej desiatky Takáčovú 6/4 6/2. Vo finále sa stretla s Čišovskou a po vyrovnanom prvom sete už jasne dominovala a vyhrala 6/4 6/0. Vo štvorhre po boku Čanigovej taktiež nenašli premožiteľky a Nina sa mohla tešiť zo svojho veľkého úspechu. 

Lenka Stará sa predstavila na turnaji starších žiačok druhej najvyššej kategórie vo Zvolene od 6.-9.8.2013 a prezentovala sa veľmi dobrými výsledkami. Vo dvojhre sa ako 5.nasadená prebojovala do finále, kde podľahla najvyššie nasadenej Surovej 0/6 3/6. Lenka na ceste do finále porazila svoju oddielovú kolegyňu Adriánu Šenkárovú vo štvrťfinále hladko 6/0 6/2. Vo štvorhre po boku Adriány dokázali vyhrať všetky zápasy a získať titul na tomto podujatí. Vo finále sa stretli proti Surovej a Remenárovej a vyhrali 7/6 (3) 7/5.

Kevin Kurtin hral na turnaji v Slovenskej Ľupči. Išlo o turnaj staršieho žiactva druhej najvyššej kategórie a v pavúku sa predstavilo 32 hráčov. Kevin ako 5. nasadený hráč prešiel až do semifinále, kde nebol vôbec bez šance. S Dulíkom prehral až tesne v treťom sete 3/6. Kevin si to vynahradil vo štvorhre po boku Davida Čierneho, ktorý hosťuje v TC EMPIRE Trnava v súťaži družstiev. Z 12 párov boli 2.nasadení a vo finále sa stretli aj s oddielovým kolegom Michaelom Škodom, ktorý hral so Slabým. Kevin s Davidom vyhrali 6/3 6/0.

Vynikajúcu víťaznú sériu ťahá Alfréd Almási, ktorý dokázal vyhrať dva turnaje do 10 rokov v rade. Prvý turnaj bol v Piešťanoch od 3.-4.8.2013 a pavúk tvorilo až 39 hráčov. Alfréd na ceste za titulom zviedol najťažší zápas proti Petrovi Kučerovi z Jaslovských Bohuníc už v osemfinále a vyhral 6/3. Vo štvrťfinále sa stretol s oddielovým kolegom Davidom Schwarcom, ktorý sa ako 8-ročný dokázal prebojovať až do štvrťfinále. Paradoxne v osemfinále vyradil taktiež oddielového kolegu Adriána Štancela. Alfréd vyhral 6/2 s Davidom a v semifinále a finále už bol nezastaviteľný, keď stratil iba jednu hru. Na turnaji v Piešťanoch zahrali vynikajúco aj dievčatá, keď Romana Zelenayová i Paula Nebylová sa prebojovali do štvrťfinále. Celkovo sme mali vo štvrťfinále až 4 zástupcov.

Ďalší turnaj bol v Nitre od 10.-11.8. a Alfréd bol opäť najlepší spomedzi 32 hráčov. Alfréd opäť narazil na Petra Kučeru, tentoraz až vo finále, a Alfréd jednoznačne vyhral 6/0.    

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.