Array

Romana Zelenayová dosiahla ďalší úspech na turnaji do 10 rokov, tentoraz v Novej Dubnici. Nadviazala na minulotýždňový triumf zo Zlatých Moraviec a opäť sa prezentovala kvalitnou hrou. Romana sa prebojovala až do finále, kde čelila o rok staršej hráčke Slabej z Trenčína. Romanka začala finále vynikajúco, veď viedla 3:1 a 40:30, ale svoju šancu zvýšiť náskok nevyužila a súperka sa dotiahla a dostala sa do vedenia 5:3. Tam vyčerpaná Romanka dostala kŕč a zápas sa už nedohral. Aj napriek finálovej prehre patrí Romanke obrovská pochvala za predvedený výkon. K Romanke sa veľmi dobrým výkonom pripojil Adrián Štancel, ktorý síce svoj prvý zápas prehral, ale potom už kráčal bez prehry za titulom v úteche. Adrián odohral veľmi vyrovnané finále, keď odvrátil dokonca matchbaly a zvíťazil 7/6. Vždy poteší víťazstvo po odvrátenom matchbale a Adrián sa presvedčil na vlastnej koži, že sa oplatí bojovať až do konca.

Zelenayova Stancel Dubnica 2013

Adrián a Romanka s víťaznými trofejami

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný ženský turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 28.11. do nedele 3.12.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.