Array

V Piešťanoch sa od pondelka 3.6.2013 rozohrali majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva, kde sa predstavilo 48 najlepších slovenských hráčov a hráčok do 14 rokov. Zastúpenie mal aj TC EMPIRE Trnava v týchto hráčoch: Bánczi Viktor, Rusnák Matúš, Škoda Michael, Arbet Adam, Kurtin Kevin, Stará Lenka, Kožlejová Karin, Pavličková Timea a Šenkárová Adriána.

Priebeh turnaja opäť poznačilo počasie a úvodné dni výdatne pršalo. Z chlapcov sa najďalej prebojoval Viktor Bánczi, ktorý ako jediný bol z trnavských hráčov nasadený. Vo štvrťfinále nastúpil proti nasadenej jednotke Hrunčákovi a podľhol mu až v troch setoch . Z nenasadených hráčov sa podarilo uhrať kolo Matúšovi Rusnákovi, bohužiaľ Adam Arbet, Michael Škoda a Kevin Kurtin prehrali hneď svoje prvé zápasy. Vo štvorhre sa podarilo Bánczimu prebojovať po boku Samuela Paulovčáka až do semifinále a Viktor si jednu medailu z majstrovstiev odnesol, a to bronzovú, keď podľahli nasadenému páru Hrunčák, Juras po supertiebreaku.

V dievčenskom pavúku to bolo podobné ako v chlapčenskom, keď vo štvrťfinále dvojhry sme mali jedinú zástupkyňu v podobe Timei Pavličkovej. Tá na ceste do štvrťfinále porazila svoju oddielovú kolegyňu Karin Kožlejovú. Timea svoju púť turnajom zďaleka neskončila vo štvrťfinále, keď jej vo štvrťfinále ostala na rakete Viktória Surová 7/5 6/4 a v semifinále Miriam Timková 6/0 6/1, s ktorou prehrala na Trnava Cupe mesiac dozadu. Vo finále narazila na najvyššie nasadenú Roháčovú Lauru a nestačila jej po setoch 6/3 6/2. Timea zaslúži veľkú gratuláciu k dosiahnutému výsledku. Z ďalších trnavských hráčok sa do osemfinále prebojovala Lenka Stará, ktorá stroskotala na Koberlingovej. Adriáne Šenkárovej sa nedarilo a prehrala hneď v prvom kole. Timei sa darilo aj vo štvorhre, keď po bohk Guglielmetti postúpili do finále, kde podľahli Roháčovej a Pillarovej v hale 6/3 6/2. Lenka s Karin prehrali vo štvrťfinále proti Timei a Caroline a podobne bola na tom aj Adriána, ktorá nestačila spolu so Seduchovou na Roháčovú s Pillarovou. 

MSR st ziacky2013

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.