Array

Natália Schwarcová bola 3.nasadená v pavúku a Nina Stankovská sa predstavila na svojich prvých Majstorvstvách na základe výsledku z regionálnych Majstrovstiev. Obom sa darilo v prvom kole, keď hladko vyradili svoje súperky. Nina porazila Pavelekovú 6/3 6/0 a Natália Klimkovú bez straty hry 6/0 6/0. V druhom kole narazila Nina na nasadenú Kužmovú a prehrala po veľmi tesnom výsledku 3/6 6/2 4/6. Nina predviedla veľmi dobrú hru, za ktorú sa určite nemusí hanbiť. Natália mala v druhom kole nepríjemný žreb, keď do cesty sa jej postavila Supák, s ktorou sa už túto sezónu stretla dvakrát a vzájomná bilancia je vyrovnaná 1:1. Natália sa na tento zápas veľmi dobre pripravila a postúpila po výsledku 7/5 6/2 do štvrťfinále. V ďalšom kole čakala na Natáliu Kristína Kozáková, ktorá hosťovala minulú sezónu za náš klub. Natália potvrdila vyššie nasadenie a vyhrala 6/3 6/2. Tento výsledok zaručoval Natálii medailu z Majstrovstiev. V semifinále narazila na Morvayovú, ktorá pavúkom prechádzala dovtedy bez väčších problémov. Bohužiaľ, ani Natálii sa nepodarilo vzdorovať a podľahla jej 2/6 0/6. Morvayová celkovo triumfovala a uviedla, že najťažší zápas bol práve proti Natálii. 

Natália po boku Viktórie Morvayovej nastúpili vo štvorhre ako 3. nasadený pár a Nina Stankovská s Kristínou Mrázikovou figuravali ako nenasadené. Obom našim hráčkam sa so svojimi spoluhráčkami nesmierne darilo a oba páry sa proti sebe postavili až vo finále. V ňom boli úspešnejšie Natália s Viktóriou a po výsledku 6/1 6/4 sa mohli radovať z titulu halových majsteriek Slovenska vo štvorhre. Nina si taktiež zaslúži obrovskú pochvalu za prevedenú hru a striebornú medailu. Hneď prvý rok získať medailu na majstrovstvách je obrovský úspech a motivácia do ďalšej práce.

Chcem sa poďakovať dievčatám za vynikajúcu reprezentáciu na Majstrovstvách, keď z Majstrovstiev si prinášame kompletnú medailovú zbierku.

hmsr ml ziaky 2013 1

Zľava: Mráziková, Stankovská, Schwarcová, Morvayová

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných ženských profesionálnych turnajov s dotáciou 60 000 dolárov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od utorka 28.2. do 12. marca 2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkendy. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.