Array

Od 15.-17.12.2012 sa rozohrali kategórie staršieho žiactva a mužov halových Majstrovstiev Západoslovenského regiónu. Starších žiakov sme privítali v Trnave a v konkurencii 24 chlapcov sa presadili aj domáci hráči. Najúspešnejší bol Kevin Kurtin, ktorý získal 3. miesto vo dvojhre a vyhral štvorhru. Na ceste za tretím miestom porazil najprv domáceho Matúša Rusnáka 6/3 6/2 a potom vo štvrťfinále vyššie nasadeného Tomáša Balážiho 6/4 6/4. Až v seminfinále nestačil na neskoršieho víťaza Mateja Otčenáša po setoch 6/4 6/1. Kevin spolu so svojim premožiteľom z dvojhry triumfovali vo štvorhre, ktorá sa hrali na Majstrovstvách regiónu po prvýkrát. Kevin s Matejom v konkurencii 10 párov nezaváhali a a po finálovom zápase proti Baláži, Ľahký 3/6 6/3 10/7 sa mohli tešiť z titulu.

kevin kraj

halovy kraj st ziaci 2013 1

Kevin Kurtin - 3.miesto dvojhra a štvorhra

Vo veľmi dobrom svetle sa predviedol i Michael Škoda, ktorý taktiež ako Kevin to dotiahol až do semifinále. Miško ako nenasadený hráč odohral o zápas viac ako Kevin, ale postupnými víťazstvami nad Krakovským, Strakom a Gajdošom sa prebojoval do semifinále. Tam podľahol po tesnom výsledku prvému nasadenému Pavlovi Slabému 7/5 6/4. Miško spolu s Jurajom Gajdošom nastúpili spolu vo štvorhre a v semifinále podľahli neskorším víťazom Kurtin, Otčenáš 6/2 6/2. Pre Miška sú určite dve tretie miesta pekným štartom do novej sezóny.

halovy kraj st ziaci 2013

halovy kraj st ziaci 2013 2

Micheal Škoda - 3.miesto dvojhra a štvorhra                 Matúš Rusnák - 3.miesto štvorhra (vľavo)

Z ostatných domácich hráčom sa na turnaji predstavili Hamerlík Richard, Arbet Adam, Hutta Roman, Chmelár Ondrej a Stanislav Valent vo štvorhre. V prvom kole sa nedarilo Rišovi, Ondrejovi a Romanovi, kde Ondrej prehral s Matúšom a Roman s Adamom. Matúš prehral v druhom kole s Kevinom a Adam s Otčenášom. Matúš získal vo štvorhre 3. miesto spolu s Palom Slabým, keď nestačili v semifinále na Baláži, Ľahký.

Staršie žiačky sa predstavili v Novom Meste a z domácich hráčok sa predstavili Lenka Stará, Natália Schwarcová a Karin Kožlejová. Natálii sa nedarilo hneď v prvom kole, keď podľahla Supák 7/6 6/2. Lenka a Karin ako nasadené hráčky mali v prvom kole voľno a svoje druhé kolá zvládli. Obe stroskotali vo štvrťfinále, Lenka na Barbore Matúšovej 6/7 1/6 a Karin na Patrícii Junasovej 4/6 4/6.

Štvorhra sa nehrala z dôvodu malého počtu kurtov.

Muži sa predstavili v Leviciach a zastúpenie sme mali v Oliverovi Nagyovi a Patrikovi Cvikovi, ktorí sa intenzívne pripravujú v Trnave pod dohľadom Miloslava Grolmusa. Patrik obsadil 3.miesto, keď prehral v semifinále s Demešom 3/6 6/7, ale Oliver ho dokázal vo finále jasne poraziť 6/3 6/2. Oliverovi stačili na víťazstvo iba 2 vyhraté zápasy, keďže všetky ostatné mal skrečované.

Všetkým hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a želáme veľa úspechov do novej sezóny.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.