Array

Družstvo, ktoré suverénne postúpilo z regionálnej súťaže a reprezentovalo klub na celoslovenskej úrovni bol v zložení:

  • David Damian Brna
  • Tomáš Kvak
  • Martin Morvay
  • Viktor Bánczi
  • Kevin Kurtin
  • Michael Škoda

Žreb prvého kola nám prisúdil súpera zo Žiliny. Michael Škoda nezačal zápas dobre a podľahol Vidovencovi 6/0 6/4. Kevin Kurtin a Viktor Bánczi zaváhanie svojho spoluhráča napravili a otočili stav na 2/1. Tomáš Kvak nemal proti Ševčíkovi a jasne prehral. O výhodnejšej pozíci pred štvorhrami rozhodovala posledná dvojhra medzi jednotkami tímov Davidovi Brnovi a Oliverovi Blaškovi. David svoj tím podržal a vyhral jednoznačne 6/0 6/1. Do štvorhry kapitán Jakab nominoval Brnu s Bánczim a Kurtina s Morvayom. Zostava kapitánovi vyšla, lebo obe štvorhry sme vyhrali a s celkovým skóre 5/2 sme postúpili do bojov o medaile.

Kompletné výsledky našich hráčov zo stretnutia so Žilinou nájdete TU.

V semifinále nám stálo v ceste družstvo STU Agrofert Bratislava. Našim hráčom sa nepodarilo favorizovaného súpera prekvapiť a zápas bol rozhodnutý už po dvojhrách, keď o jediný bod sa postaral Viktor Bánczi, ktorý zdolal Štubniaka v troch setoch. Vo štvorhre sme získali vďaka Brnovi a Bánczimu ďalší bod a s celkovým skóre 2/5 sme semifinálový zápas prehrali. 

Kompletné výsledky našich hráčov zo stretnutia s STU Bratislava nájdete TU.

V súboji o bronz na nás čakalo družstvo z Betliaru. Michael Škoda začal stretnutie vynikajúco a po dvoch tesných setoch nakoniec získal prvý bod. Na dobrý výkon Škodu nadviazali i Kurtin s Bánczim a vyhrávali sme už 3:0. V ďalších zápasoch sa dokázali presadiť súperi a o bronze museli rozhodovať štvorhry. Brna s Bánczim zatiaľ nezaváhali ani v jednej a preto dostali dôveru od kapitána i v tomto zápase. Žreb nám prial a David s Viktorom porazili slabšiu dvojicu Dulíka s Cetnerom 6/3 7/5 a mohli sme sa radovať z víťazstva a konečného tretieho miesta.

Kompletné výsledky naších hráčov v zápase o bronz nájdete TU.

Chlapcom ku konečnému tretiemu miestu blahoželáme.

img 0809

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.