Array

Viktor Bánczi

  • 6.miesto na kvalifikačnej skupine Majstrovstiev Európy družstiev do 12 rokov v Rumunsku

 

banczi me druzstiev do 12

  • Semifinalista medzinárodného turnaja v nemeckom Regensburgu – turnaj ETA do 12 rokov tretej najvyššej kategórie
  • Víťazné double na turnajoch mladšieho žiactva najvyššej kategórie v Piešťanoch a Žiline
  • Počas celej sezóny neprehral ani jeden zápas dvojhry na slovenských turnajoch v kategórii mladších žiakov
  • Majster Slovenska v súťaži družstiev mladších žiakov spolu so spoluhráčmi

 

Adriána Šenkárová

  • 5.miesto vo finálovej skupine Majstrovstiev Európy družstiev do 12 rokov v Sheffielde

 

senkarova sheffield

  • Trojnásobná finalistka dvojhry turnajov najvyššej kategórie mladších žiačok v Piešťanoch, Žiline a Humennom
  • Dvojnásobná semifinalistka dvojhry z turnajov najvyššej kategórie starších žiačok v Prievidzi a na Slovane Bratislava


Tamara Kupková

Majsterka sveta v súťaži družstiev do 14 rokov

 

tamara me druzstiev u14

Víťazka dvojhry medzinárodného turnaja vo rakúskom Fürstenfelde - turnaj do 14 rokov druhej najvyššej kategórie

Víťazka dvojhry medzinárodného turnaja v Prievidzi – turnaj ETA do 16 rokov tretej najvyššej kategórie

Víťazka dvojhry medzinárodného turnaja v rakúskom Kremse – turnaj ETA do 16 rokov druhej najvyššej kategórie

Semifinalistka dvojhry medzinárodného turnaja v chorvátskom Splite – turnaj ITF do 18 rokov piatej kategórie

V európskom rebríčku junioriek do 14 rokov sa posunula na 9.miesto


Sarah Mária Juráková

  • 3.miesto v kvalifikačnej skupine Majstrovstiev Európy družstiev do 16 rokov v anglickom Roehamptone

 

sara me druzstiev do 16

  • Semifinalistka dvojhry na medzinárodných turnajoch v Žiline a tureckom Istanbule – turnaje ITF do 18 rokov štvrtej kategórie
  • Štvrťfinalistka dvojhry na medzinárodnom turnaji v írskom Dubline – turnaj ITF do 18 rokov piatej kategórie


Marcel Musil

  • Semifinalista dvojhry na medzinárodnom turnaji v Trnave – turnaj ETA do 16 rokov tretej kategórie
  • Semifinalista dvojhry a víťaz štvorhry na medzinárodnom turnaji v Luxembursku - turnaj ETA do 16 rokov druhej kategórie
  • 4.miesto na Majstrovstvách Slovenska družstiev dorastencov spolu so svojimi spoluhráčmi. Marcel vyhral všetky svoje dvojhry

 

David Damian Brna

  • Finalista dvojhry slovenského turnaja starších žiakov kategórie A v Nitre
  • Semifinalista dvojhry slovenského turnaja starších žiakov kategórie A v Prešove
  • Víťaz dvojhry slovenského turnaja starších žiakov kategórie B vo Zvolene


Veronika Andrea Poláková

  • Víťazka dvojhry letných Majstrovstiev regiónu staršieho žiactva v Nitre
  • Dvojnásobná semifinalistka dvojhry slovenských turnajov starších žiačok najvyššej kategórie na Slovane Bratislava a v Prievidzi


Kevin Kurtin

  • Finalista dvojhry slovenského turnaja mladších žiakov najvyššej kategórie v Humennom
  • Semifinalista dvojhry slovenského turnaja mladších žiakov najvyššej kategórie v Žiline
  • Víťaz dvojhry slovenského turnaja mladších žiakov kategórie B v Prievidzi


Sindy Kurtinová

  • Semifinalista dvojhry slovenského turnaja dorasteniek najvyššej kategórie v Humennom
  • Semifinalista dvojhry slovenského turnaja dorasteniek kategórie B v Skalici


Timea Pavličková

  • Dvojnásobná finalistka dvojhry slovenských turnajov starších žiačok kategórie B vo Zvolene a Žiline
  • Štvrťfinalistka dvojhry slovenského turnaja starších žiačok najvyššej kategórie v Prievidzi


Natália Schwarcová

  • Semifinalistka dvojhry slovenského turnaja mladších žiačok kategórie B v Prievidzi
  • Trojnásobná štvrťfinalistka dvojhry slovenských turnajov mladších žiačok kategórie B v Dúbravke, Košiciach a Prešove


DETI DO 10 ROKOV

Tomáš Lánik

  • Finalista dvojhry turnaja detí do 10 rokov v Piešťanoch
  • Víťaz dvojhry turnaja detí do 10 rokov na Slovane Bratislava
  • Víťaz štvorhry turnaja detí do 10 rokov na Slovane Bratislava po boku Stanislava Valenta
  • 3.miesto vo dvojhre na turnaji detí do 10 rokov v Trnave


Stanislav Valent

  • Finalista dvojhry turnaja detí do 10 rokov na Slovane Bratislava
  • Víťaz štvorhry turnaja detí do 10 rokov na Slovane Bratislava po boku Tomáša Lánika
  • 3.miesto vo dvojhre na turnaji detí do 10 rokov na Právniku Bratislava


Miloš Karol

  • Víťaz dvojhry útechy turnaja detí do 10 rokov v Piešťanoch


Nina Stankovská

  • Víťazka dvojhry turnajov detí do 10 rokov v Piešťanoch a Trnave


Simona Krištofovičová

  • 3.miesto vo dvojhre na turnaji detí do 10 rokov v Piešťanoch
  • Štvrťfinalistka dvojhry na turnaji detí do 10 rokov na Slovane Bratislava


Laura Ševčíková

  • 3.miesto vo dvojhre útechy na turnaji detí do 10 rokov v Piešťanoch

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.