Array

Klub TC EMPIRE Trnava zorganizoval v júli a auguste 2022 dva tenisové tábory pre deti, ktoré sa vydarili a na ktorých sa zúčastnili desiatky detí. „Počas celého týždňa sme si užili veľa zábavy. Mali sme až päť tenisových trénerov, takže to malo svoju kvalitu, keďže nebolo veľa detí na jednom kurte. Zahrali si do sýtosti," uviedol športový riaditeľ klubu Tomáš Boleman, ktorý odpovedal aj na ďalšie otázky o organizácii letných detských táborov.

CELÝ ROZHOVOR

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.