Array

 

Na medzinárodnom juniorskom turnaji kategórie ITF J4 v Žiline sa darilo Samuelovi Kyjacimu z TC EMPIRE Trnava.

Najlepším spomedzi slovenských chlapcov bol v dvojhre Samuel Kyjaci, ktorý sa prebojoval do semifinále. Medzi poslednými štyrmi nestačil na jednotku pavúka Simona Myslivca z Českej republiky a podľahol mu 2:6, 1:6.

Medzi chlapcami dokráčal do semifinále Samuel Kyjaci po boku Gréka Mastrogamvrakisa. Do finále ich nepustili maďarské jednotky pavúka Gubi s Meszárosom, ktorým podľahli 4:6, 3:6.

20220806 Kyjaci Samuel

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.