Array

Dvaja mladí nádejní slovenskí tenisti, ktorí trénujú aj v TC EMPIRE Trnava, sa v pondelok 6. júna predstavili v prvom kole dvojhry na mužskom turnaji Kooperativa Bratislava Open 2022.

PONDELKOVÝ SUMÁR NA VIDEU, ROZHOVOR S KAROLOM AJ PRIVAROM

Peter Benjamín Privara (17) a Miloš Karol (19) sú držiteľmi voľnej karty do hlavnej súťaže dvojhry spomínaného antukového podujatia s dotáciou 67 960 eur. Kooperativa Bratislava Open 2022 je už 19. ročníkom populárneho mužského antukového turnaja, ktorého história sa začala písať v roku 2003 v Košiciach. Potom medzi rokmi 2015 až 2018 pokračoval v Poprade, aby sa nakoniec usadil od sezóny 2019 v Bratislave na kurtoch tenisového klubu Slovan.

Peter Benjamín Privara, ktorý je členom TC EMPIRE Trnava a trénoval ho a stále mu radí aj šéftréner klubu Daniel Trčka, sa stretol v úvodnom kole so známym slovenským daviscupovým reprezentantom Norbertom Gombosom. Prehral s ním po tuhom boji 1:6, 6:3, 4:6.

VIDEOROZHOVOR S PRIVAROM PO ZÁPASE

Privara hrá na turnaji aj v debli spolu s Peťom Naďom, postúpili spolu do 2. kola, v ktorom podľahli indickému páru.

ROZHOVOR S PRIVAROM PO DEBLOVOM ZÁPASE

Miloš Karol si zmeral sily v prvom kole so skúseným tenistom Andrejom Kuznecovom, ktorý je momentálne v rebríčku ATP vo dvojhre na 227. mieste. Karol napokon prehral v dvoch tajbrejkoch 6:7, 6:7.

VIDEOROZHOVOR S KAROLOM PO ZÁPASE

Štvorhru si Miloš zahral v Bratislave s krajanom Lukášom Pokorným, v úvodnom kole podľahli páru Fayziev/Kalovelonis 1:2.

 

Oznamy

Termínová listina 2022

Predaj permanentiek na letnú sezónu

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na letnú tenisovú sezónu na vonkajších antukových dvorcoch od 8€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.