Array

Peter Benjamín Privara vstúpil vynikajúco do turnaja v španielskej Mallorce, keď na mužskom podujatí s dotáciou 15 000 dolárov porazil v prvom kole najvyššie nasadeného Španiela Lopeza San Martina 6/2 6/3. Španielovi patrí v rebríčku ATP 399. pozícia. Peter sa do hlavnej súťaže dostal vďaka juniorskému rebríčku a v druhom kole bude čakať na víťaza čisto španielskeho zápasu Gurri - Ktiri. Gratulujeme a držíme palce.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.