Array

Vo štvrtok je na programe 1st EMPIRE CUPu kompletné druhé kolo dvojhry aj štvorhry. Hneď v prvej runde sa predstaví Mia Pohánková, ktorá ešte v utorok zvíťazila nad Dánkou Steenhuisen 6/1 7/6. Dnes sa jej do cesty postaví Natália Malá. V druhom zápase na kurte tri bude hrať Natália Kročková, ktorá po jasnom víťazstve v prvom kole nad Britkou Murray 6/0 6/3 bude čelič Slovenke Šramkovej. V tretích zápasoch sa predstavia až dve naše zástupkyne a to konkrétne Lucia Hradecká proti Polke Jodlowskej a Sára Kašťáková proti Viktórii Lackovej. Lucia si v prvom kole poradila s Češkou Chytilovou 6/0 6/1 a Sára s Kanaďankou Weil 6/2 6/4. Vo štvorhre sa z našich predstavia ešte Samuel Kyjaci a Saša Félixová. Všetkým držíme palce. 

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.