Array

V nedeľu 23.1.2022 odštartuje v areáli TC EMPIRE Trnava medzinárodný turnaj do 18 rokov piatej kategórie. Ide o prvý zo série ITF turnajov, ktorý sa u nás uskutoční. Séria bude pokračovať v marci turnajom tretej kategórie a vyvrcholí v septembri na antukových kurtoch opäť piatou kategóriou.

Turnaj je príležitosťou pre domácich hráčov, aby získali prvé body do medzinárdného rebríčka alebo sa v ňom posunuli vyššie. Voľné karty do súťaže dostali u chlapcov Richard Bottlik, Filip Dráb, Tomáš Talajka a Filip Poklemba. U dievčat Kiara Žabková, Natália Kročková, Mia Pohánková a Sára Kašťáková. 

Turnaj začína v nedeľu kvalifikáciou, ktorá vyvrcholí v pondelok a do hlavnej súťaže postúpia 4 najlepší. Od utorka je na programe hlavná súťaž dvojhry aj štvorhry. Finálové zápasy sú na programe cez víkend, konkrétne v sobotu finále štvorhry a v nedeľu finále dvojhier. 

Pozrite si výsledky prvého hracieho dňa ako aj program dňa na pondelok.

 

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.