Array

Viktor potvrdil dominanciu na slovenskej scéne a získal titul vo dvojhre i štvorhre. Vo dovjhre počas celého turnaja nestratil ano set a vo finále si poradil podobne ako na Majstrovstvách Slovenska so Samuelom Paulovčákom 6/4 6/3. Na ceste do finále nestratil ani set a opäť potvrdil post najlepšieho slovenského hráča do 12 rokov.

Zľava: Viktor Bánczi, Samuel Pavlovčák

Vo dvojhre sa predstavili ešte Kevin Kurtin, Ladislav Lörincz a Michal Škoda. Michal prehral v osemfinále s Lacim, ktorý spolu s Kevinom stroskotali na svojich súperoch vo štvrťfinále. Laci nestačil na Žáka a Kevin na Arbeta po trojsetových bitkách.

Vo štvorhre Viktor nastúpil po boku Paulovčáka a potvrdili výsledky z dvojhry, keď triumfovali bez straty setu. Vo finále zdolali pár Puškár, Baláži po setoch 7/5 6/2. Laci uhral so Stojanovičom semifinále a Kevin spolu s Michalom štvrťfinále.

Kompletné výsledky chlapcov nájdete na www.etenis.sk.

V dievčenskom pavúku sa predstavili Adriána Šenkárová ako najvyššie nasadená a Natália Schwarcová. Natália sa prebojovala medzi 16 najlepších, kde jasne nestačila na Hilmerovú. Adriána sa prebojovala až do finále, kde sa stretla s druhou nasadenou Roháčovou Laurou. Finále jej vôbec nevyšlo a prehrala hladko 6/2 6/0.

Vo štvorhre sa obe dievčatá prebojovali so svojimi spoluhráčkami do semifinále, kde Natália spolu s Kozákovou (hosťujúca hráčka TC EMPIRE Trnava) siahali na finále, ale supertiebreak im ušiel proti Mayerovej a Tvaroškovej 11/9. Adriána spolu s Ondrejčekovou nestačili na neskoršie víťazky Roháčovú a Starú v dvoch setoch.

 

Kompletné výsledky chlapcov nájdete na www.etenis.sk.

 

 

Oznamy

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.