Array

Ženy, pod vedením kapitána Róberta Gašparetza, sa v prvom kole extraligy stretli na pôde TK Slávie STU Bratislava s domácimi tenistkami a zvíťazili 4-3. V stredu ich čaká semifinále proti Piešťanom. Stretnutie sa hrá u súpera.

Kvôli nepriazni počasia sa stretnutie odohralo v hale na troch dvorcoch. Náš tím nastúpil v zložení Chantal Škamlová, Vivien Juhászová, Linda Nosková, Klára Ondrejčeková a Nina Stankovská. Po úvodných troch dvojhrách sme vyhrávali 2-1, keď body pre náš tím získala Nina po dráme v tiebreaku v rozhodujúcom sete a Linda po hladkom víťazstve. Viven nestačila na Milátovú a Chantal získala pre náš tím lepšiu pozíciu pred štvorhrami. 

Linda so Chantal potvrdili úlohu favoritiek a získali pre nás rozhodujúci štvrtý bod. 

Ženám gratulujeme a prajem veľa šťastia v semifinále.

Extraliga 1. kolo

PHOTO-2021-05-17-15-21-21

 

 

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.