Array

V sobotu 19.5.2012 sa uskutočnil turnaj pre tenisové talenty do 8 rokov EMPIRE KIDS CUP 2012. Tento v poradí druhý ročník nadväzuje na minuloročný turnaj do 9 rokov.

V súťaži chlapcov sa predstavilo 16 hráčov, ktorí boli rozdelení do 4 skupín odkiaľ postupovali 2 najlepší do vyraďovacích bojov. V skupinovej fáze sa hralo na jeden víťazný supertiebreak do 10 a vo vyraďovacích bojoch na dva víťazné supertiebreaky. Taktiež sa odohrala aj útecha, kde bojovali tretí a štvrtí zo skupín. Víťazom sa stal Norbert Marošík, ktorý triumfoval nad domácim Davidom Schwarcom. Víťazom útechy sa stal Jakub Králik.

Dievčat sa prezentovalo 20 a boli rozdelené do 4 skupín po päť odkiaľ podobne ako pri súťaži chlapcov postupovali dve najlepšie do vyraďovacích bojov. Súťaž dievčat ovládli hráčky z Leopoldova, ktoré obsadili prvé tri miesta. Zaslúženou víťazkou sa stala Simonka Bilková, ktorá vo finále triumfovala nad Alexandrou Gubáňovou .

Turnaj prebehol vo výbornej atmosfére čomu dopomohlo i počasie a hráči podali vynikajúce výsledky. Turnaj bude určite pokračovať i budúci rok, na ktorom sa dúfam zúčastní ešte viacej hráčov.

Najúspešnejšie tenisové talenty turnaja EMPIRE KIDS Cup 2012

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.