Array

Obe finálové stretnutia mali jednoznačný priebeh. U chlapcov dominoval Talian Perinti, ktorý nedal šancu Nemcovi Baumannovi a po výsledku 6/4 6/2 sa stal zaslúženým víťazom turnaja. Talian predvádzal počas celého turnaja vyrovnané výkony so solídnym servisom a žiadnemu súperovi nedovolil uhrať ani set.

Dievčenské finále bolo ešte jednoznačnejšie, aj keď trvalo o niečo dlhšie. V ňom si suverénne počínala Rumunka Mihaila, ktorá dovolila Češke Slavíčkovej uhrať iba dve hry po výsledku 6/1 6/1. Mihaila podala veľmi dobrý, koncentrovaný výkon takmer bez nevynútených chýb. Naopak Slavíčkovej zápas nevyšiel hlavne na servise, kde vyprodukovala množstvo dvojchýb.  Mihaila predviedla najbojovnejšie výkony, veď na ceste za víťazstvom ju nezastavili ani 3 trojsetové zápasy.

Sindy Kurtinovej a Linde Hercegovej nevyšiel semifinálový súboj vo štvorhre proti češkám Hrabalovej a Tomanovej a podľahli im jasne 3/6 1/6. I napriek tomu dievčatám blahoželáme k peknému 3.miestu a želáme veľa podobných úspechov.

Sindy Kurtinová a Linda Hercegová

3.miesto štvorhra dievčat

 

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.