Array

TC EMPIRE zorganizoval dňa 3.3.2012 prvý ročník Karnevalového športového dňa, na ktorom sa zúčastnilo 34 detí z klubu vo veku od 5 do 12 rokov. Menšie deti sa zabavili pri viacerých športových súťažiach ako boli tenis, futbal, ping-pong, vybíjaná a ďalších pohybových aktivitách. Staršie deti hrali tenisový turnaj, ktorého víťazom sa stal Roman Hutta, druhý skončil Tomáš Lánik.

Po športových aktivitách prišlo na odmeňovanie najkrajšieho dievčenského a chlapčenského karnevalového kostýmu. Pre trénerský tím TC Empire Trnava nebolo jednoduché určiť víťaza, pretože všetky kostýmy boli nádherné a originálne a bolo vidno, že deti a ich rodičia si dali záležať. Najkrajší kostým medzi dievčatami vyhrala Simonka Trellová ako tanečníčka a z chlapcov David Schwarc ako kovboj.

Po spoločnom obede, prišla deti pozrieť Mestská televízia Trnava, ktorá s deťmi nakrútila aj reportáž. Chceme pochváliť všetky deti, ktoré sa kamery vôbec nebáli a pohotovo odpovedali na otázky moderátorky.

Večer bol pre tínedžerov pripravený premiérovo nočný tenis. Tento druh tenisu sa hrá v úplnej tme iba pri UV lampách, kedy je vidieť len tenisovú loptičku, ale nie protihráča. Všetkým hráčom sa to veľmi páčilo a preto uvažujeme, že nočný tenis zaradíme medzi aktivity klubu, aby si ho mohla vyskúšať aj širšia verejnosť.

Sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo opäť zorganizovať ďalší príjemný sobotňajší deň pre deti spojený so športom a zábavou. Veríme, že sa výborne cítili aj rodičia a v podobných aktivitách budeme určite pokračovať. Chceme, aby deti a hráči mali vytvorené nielen výborné podmienky pre svoj športový rast, ale aby sa cítili v klube príjemne a tešili sa z pohybu.

Ďalšou klubovou akciou bude Tenisová poézia s Danielom Hevierom, na ktorú Vás srdečne pozývame v sobotu 24.3.2012 o 10:00 hod. Tešíme sa na ďalší spoločne strávený deň.

Fotky nájdete vo fotogalérii.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.