Letnú sezónu v klube TC EMPIRE Trnava odštartoval medzinárodný turnaj do 14 rokov Trnava Cup 2013. Išlo už o 6. ročník tohto prestížneho mládežníckeho turnaja, kde každoročne môžeme vidieť najlepších hráčov Európy v konfrontácii so slovenskou mládežou. Tento rok to slovenskí zástupcovia dotiahli do semifinále. V dievčenskom pavúku to mala veľmi dobre rozohraté Laura Roháčova z Prešova, ktorá mala v semifinále na Ukrajinku Zavatsku 4/2 v treťom sete, ale nakoniec prehrala 4/6. Laura počas cesty do semifinále získala skalp európskej deviatky Pantúčkovej, sestry víťazky turnaja ITF v Piešťanoch. Laura sa môže na turnaji predstaviť aj budúci rok a určite bude patriť k spolufavoritkám. Z ďalších Sloveniek sa dokázala do štvrťfinále prebojovať iba Timková. Zavatska odolala Roháčovej a vo finále si bez väčších problémov poradila s Larou Schmidt z Nemecka. V chlapčenskom pavúku sa z víťazstva tešil taktiež premožiteľ Slováka Tadeáš Paroulek z Česka, ktorý v čisto českom finále porazil Jakuba Patyka po boji 7/5 1/6 7/5. Jakub predvádzal agresívny tenis, ale Tadeáš ho umnou hrou od základnej čiary dokázal eliminovať.
Vo štvorhre sa taktiež presadili české páry, keď u chlapcov triumfovali Paroulek s Velekom a u dievčat Pantúčková, Kudelová. Zo Slovákov sa vo štvorhre bohužiaľ nedokázal nikto výraznejšie presadiť.
Musím určite vyzdvihnúť úroveň hry, ktorá je u 14-ročných detí na veľmi vysokej úrovni. Sledujem trend, že deti hrajú čoraz agresívnejšie a tenis na údržbu, ktorý je známy z mladších vekových kategórií je na ústupe. Aj to svedčí o fakte, že tenis sa stále zrýchľuje a priestor na údržbu sa minimalizuje.
Nakoniec by som chcel poďakovať celému organizačnému tímu TC EMPIRE Trnava, že dokázali perfektne pripraviť všetky dvorce na súťažné zápasy aj napriek nepriazni počasia, ktorá nás sprevádzala až do začiatku apríla.

trnava cup2013 2

Finalistky štvorhry

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.