Termín turnaja v roku 2018: 22.- 29. 04.

V aktuálnom ročníku 2018 sa najviac darilo členke nášho klubu aj akadémie Ukrajinke Oľge Molchanovej, ktorá bola vo finále štvorhry a v nedeľu si zahrala o titul vo dvojhre. Jej súperkou bola Češka Katrin Pavkova, ktorej podľahla 4:6, 2:6.

Molchanova vyradila v semifinále singla členku TC EMPIRE Trnava Elu Pláteníkovú 5:7, 6:4, 6:4.

Z chlapcov sa najviac darilo členovi EMPIRE Tennis Academy Petrovi Benjamínovi Privarovi, ktorý prehral v semifinále dvojhry s Čechom Donaldom tesne 6:3, 5:7 4:6. Markus Lazarčík sa dostal do finále štvorhry.

Singlový titul z Trnavy si odváža práve Čech Donald, ktorý vo finále zdolal krajana Hyneka Bartona 6:4, 6:0.

Molchanova po turnaji:

20180429 molchanova

Lazarčík vo finále štvorhry:

20180429 lazarcik nad stvorhra

Ela Pláteníková v semifinále dvojhry:

20180429 Platenikova

plagat TEJT U14 2018-1

Prehľad doterajších víťazov:

2018
chlapci: Matthew William DONALD (CZE) 
dievčatá: Katrin PAVKOVA (CZE)
2017
chlapci: Jack Pinnigton Jones (GBR)
dievčatá: Vanda Vargová (SVK)
2016 
chlapci: Lukáš Palovič (SVK)
dievčatá: Noa Krznaric (CRO)
2015 
chlapci: Wojciech Marek (POL)
dievčatá: Anna Sisková (CZE)
2014
chlapci: Stefan Palosi (ROU)
dievčatá: Anna Kynčlová (CZE)
2013
chlapci: Tadeáš Paroulek (CZE)
dievčatá: Katarina Zavatska (UKR)
2012
chlapci: Louis Wessels (GER)
dievčatá: Viktória Kužmová (SVK)
2011

chlapci: Miroslav Chyba (CZE) 
dievčatá: Kristína Schmiedlová (SVK)

2010

chlapci: Oliver Nagy (SVK)    
dievčatá: Belinda Bencic (SUI)

2009

chlapci: Jakub Oravec (SVK)
dievčatá: Tereza Hejlová (CZE)

2008

chlapci: Adam Pavlásek (SVK)
dievčatá: Pernilla Mendesová (CZE)

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

Detské letné tábory

Detské letné tábory sa uskutočnia:

1. termín: 13.-17.7.2020 - prednostne pre členov klubu,

2.termín: 3.-7.8.2020.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.