Slováci medzi favoritov v ročníku 2012 nepatrili, veď v oboch pavúkoch bol nasadený jedine Kmeťko, ktorý nebol 100% fit a prehral hneď vo svojom prvom zápase. Voľné karty dokonale využili Martin Blaško a Oliver Nagy, ktorí patrili už v osemfinále k jediným slovenským zástupcom. Martin to dotiahol až do semifinále, kde nestačil na lepšieho Perintiho z Talianska a prehral 2/6 2/6. Oliver prehral vo štvrťfinále s Baumannom 2/6 2/6, ktorý nestačil až vo finále na spomínaného Perintiho po setoch 4/6 2/6. Talian si počas celého turnaja počínal suverénne a predvádzal jednoznačne najlepší tenis. V dievčenskom pavúku sa najďalej dostala Marta Šramková, ktorá skončila vo štvrťfinále. Netreba zabudnúť ani na jej menovkyňu Rebeccu, ktorá v druhom kole zohrala vyrovnaný zápas s neskoršou víťazkou turnaja Rumunkou Mihaila a prehrala až v treťom sete 4/6. Najmladšou účastníčkou turnaja bola domáca hráčka TC EMPIRE Trnava Tamara Kupková, ktorá dokázala prejsť prvým kolom a pripísala si prvé body do rebríčka ITF. Tento rok nie je prvýkrát víťazka z Česka, aj keď k tomu nebolo ďaleko, pretože Slavíčková prehrala až vo finále s Mihaila jednoznačne 6/1 6/1.

Vo štvorhre chlapcov dominoval nemecký pár Baumann, Woerner, ktorý zdolali Rakúšanov Moritz, Platzer až po supertiebreaku. So Slovákov bol najďalej Selecký vo štvrťfinále.

Dievčenská štvorhra bola úspešnejšia, veď v semifinále boli až dva slovenské páry, ale ani Hercegovej s Kurtinovou a Jablonovskej s Lackovou sa nepodarilo dostať do finále. Z víťazstva sa tešili Češky Hrabalová s Tomanovou po víťazstve nad Taliankami Gariglio, Marchetti po supertiebreaku.


 Víťazi a finalisti dvojhier

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.