Slováci medzi favoritov v ročníku 2012 nepatrili, veď v oboch pavúkoch bol nasadený jedine Kmeťko, ktorý nebol 100% fit a prehral hneď vo svojom prvom zápase. Voľné karty dokonale využili Martin Blaško a Oliver Nagy, ktorí patrili už v osemfinále k jediným slovenským zástupcom. Martin to dotiahol až do semifinále, kde nestačil na lepšieho Perintiho z Talianska a prehral 2/6 2/6. Oliver prehral vo štvrťfinále s Baumannom 2/6 2/6, ktorý nestačil až vo finále na spomínaného Perintiho po setoch 4/6 2/6. Talian si počas celého turnaja počínal suverénne a predvádzal jednoznačne najlepší tenis. V dievčenskom pavúku sa najďalej dostala Marta Šramková, ktorá skončila vo štvrťfinále. Netreba zabudnúť ani na jej menovkyňu Rebeccu, ktorá v druhom kole zohrala vyrovnaný zápas s neskoršou víťazkou turnaja Rumunkou Mihaila a prehrala až v treťom sete 4/6. Najmladšou účastníčkou turnaja bola domáca hráčka TC EMPIRE Trnava Tamara Kupková, ktorá dokázala prejsť prvým kolom a pripísala si prvé body do rebríčka ITF. Tento rok nie je prvýkrát víťazka z Česka, aj keď k tomu nebolo ďaleko, pretože Slavíčková prehrala až vo finále s Mihaila jednoznačne 6/1 6/1.

Vo štvorhre chlapcov dominoval nemecký pár Baumann, Woerner, ktorý zdolali Rakúšanov Moritz, Platzer až po supertiebreaku. So Slovákov bol najďalej Selecký vo štvrťfinále.

Dievčenská štvorhra bola úspešnejšia, veď v semifinále boli až dva slovenské páry, ale ani Hercegovej s Kurtinovou a Jablonovskej s Lackovou sa nepodarilo dostať do finále. Z víťazstva sa tešili Češky Hrabalová s Tomanovou po víťazstve nad Taliankami Gariglio, Marchetti po supertiebreaku.


 Víťazi a finalisti dvojhier

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.