Array

Pripájame ďalšie úspechy našich hráčov na medzinárodných turnajoch. Úspešní boli Mia Pohánková, Kiara Kučíková, Natália Kročková, Sára Kašťáková a Dylan Bairo. Gratulujeme.

Čítať ďalej...

Mia Pohánková sa stala víťazkou štvorhry na medzinárodnom turnaji do 14 rokov najvyššej kategórie v Bad Waltersdorfe po boku Lucie Hradeckej. Mia pridala aj semifinále dvojhry. Vanessa Nováková uhrala semifinále štvorhry. Gratulujeme. 

Čítať ďalej...

Marek Naňo uhral v bulharskej Sofii na medzinárodnom turnaji do 16 rokov druhej kategórie DEMA Cup 2021 finále štvorhry a štvrťfinále dvojhry. Gratulujeme.

Čítať ďalej...

Samuel Kyjaci získal titul vo štvorhre na medzinárodnom turnaji ITF do 18 rokov piatej kategórie v rakúskom Alt Erlaa. Gratulujeme. 

Čítať ďalej...

Marek Naňo, zverenec Petra Lajkepa, získal double na medzinárodnom turnaji do 16 rokov v Slovenskej Ľupči tretej najvyššej kategórie. Gratulujeme. 

Čítať ďalej...

 

Oznamy

Fyzioterapia

Klubová fyzioterapeutka Veronika Gajdošová je k dispozícii v priestoroch fyziocentra.

V prípade záujmu o fyzioterapiu môžete priamo kontaktovať p. Gajdošovú.

Kontakt : 0907 340 695 

 

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Detské letné tábory

Ďakujeme všetkým účastníkom 1. letného tenisového tábora za skvelý týždeň plný tenisu a zábavy. A nakoniec sme sa schladili aj v bazéne. Ďalšie dva termíny táborov v auguste sú ešte voľné, tak sa neváhajte prihlásiť.

2. termín: 02.-06.08.2021

3. termín: 09.-13.08.2021

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.