Array

TC EMPIRE Trnava začiatkom tohto roka organizoval halové majstrovstvá SR mladších žiakov, ktoré skončili pre neho veľmi úspešne. Viktor Bánczi suverénne potvrdil post nasadenej jednotky a bez straty jediného setu si vybojoval titul majstra SR mladších žiakov. Vo štvorhre hral Viktor spolu s Ladislavom Lörinczom a iba o vlások im unikol titul, keď nakoniec vybojovali 2. miesto. Kevin Kurtin, ktorý trénuje v TC EMPIRE a onedlho aj prestúpi do nášho klubu, získal na majstrovstvách pekné 3. miesto vo dvojhre aj vo štvorhre.

V rovnakom termíne sa konali aj halové Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok v Bratislave, kde za TC EMPIRE Trnava bola úspešná Adriána Šenkárová, ktorá vybojovala tzv. double, keď získala titul majsterky SR vo dvojhre i štvorhre.

Ďalšie medaily získal TC EMPIRE Trnava na majstrovstvách SR starších žiakov, kde si 2. miesto vo dvojhre vybojoval David Damian Brna a vo štvorhre získal 3 miesto, a medzi staršími žiačkami Tamara Kupková získala vo dvojhre 3. miesto a vo štvorhre sa stala majsterkou SR.

V TC EMPIRE Trnava sa od 21.-24.1.2012 konali ďalšie halové majstrovstvá SR, tentokrát mladších dorasteniek, kde nastúpila až šestica domácich hráčok. V dvojhre sa naďalej prebojovala Sarah Mária Juráková, ktorá získala 2.miesto. Vo štvorhre sa však spolu s Petrou Širokou stali majsterkami SR. Linda Hercegová a Sindy Kurtinová, ktorým ušla finálová účasť len o vlások až po supertiebreaku, nakoniec zíslali 3.miesto vo štvorhre.

Poslednými halovými majstrovstvami, ktoré sa konali začiatkom februára, boli halové majstrovstvá SR dorasteniek v Piešťanoch, na ktorých sa zúčastnili aj hráčky TC EMPIRE Trnava ako Sarah Mária Juráková (nasadená trojka), Sindy Kurtinová a Tamara Kupková. Naďalej sa vo dvojhre prebojovala Sarah Mária Juráková, ktorá získala krásne 2. miesto. Vo štvorhre boli naše hráčky tiež veľmi úspešné – 3. miesto získali Sarah Mária Jurákova a Sandra Jamrichová a titul majsteriek Slovenka získali Tamara Kupková a Sindy Kurtinová.

TC EMPIRE sa stal najúspešnejším tenisovým klubom na halových majstrovstvách SR v rámci všetkých klubov na Slovensku, keď získal až celkovo 19 medailí.

Gratulujeme všetkým hráčom a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu TC EMPIRE.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.