Array

Alfréd Almási skvele ukončil zimnú sezónu a na výberom turnaji Západoslovenského kraja do 10 rokov jasne dominoval, keď v troch zápasoch stratil iba jednu hru. Turnaj bol určený pre najlepších 8 chlapcov Západoslovenského kraja a Alfrédovi patrilo druhé nasadenie v pavúku. V prvom kole sa stretol s Ivanom Stachom a nedovolil mu uhrať ani hru. V semifinále narazil na Marcela Motusa, ktorý dokázal uhrať iba jednu hru. Finálový duel mu postavil do cesty Samuela Mojta, ktorý mu taktiež nedokázal vzdorovať a vyhral 6/0.

 almasi almasi2 
 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.