Array

Lucia Hradecká, zverenkyňa Martina Kavana, sa predstavila po úspešnom vystúpení na turnaji v Bratislave, v Prahe na turnaji piatej kategórie (19.-23.1.2022) a nadviazala na výborné výsledky víťazstvom vo štvorhre po boku Češky Nely Jandovej. Lucia pridala aj výborný výsledok vo dvojhre, keď sa prebojovala do semifinále.

Lucia postupne porazila Natalii Rainke z Česka 6/2 6/0, v druhom kole opäť Češku Denisu Hanákovú 6/2 6/3 a vo štvrťfinále aj najvyššie nasadenú Petru Mihokovú 6/3 6/3. Lucia až v semifinále nestačila na Terezu Poliakovú , ktorá nakoniec aj celý turnaj vyhrala.
Lucia spolu s Nelou Jandovou v prvom kole štvorhry vyradili až po supertiebreaku druhý nasadený pár Hazmuková, Kubíková 6/1 1/6 10/3. Na ceste za celkovým víťazstvom hrali iba proti českým párom a iba v jednom prípade nepotrebovali na postup tri sety. Bolo to práve v druhom kole proti Cinkovej a Suchej po výsledku 6/3 6/3. V semifinále vyzvali sestry Hutkové a po supertiebreaku 10/7 sa prebojovali do finále. Tam na nich čakali Poborilová a Rainke, ktorú Lucia porazila vo dvojhre. Dievčatá jasne dominovali v prvom sete, keď súperky neuhrali ani hru a po tesnej prehre v druhom sete 4/6 o celkovom víťazovi rozhodoval supertiebreak. Tam nedali Lucia a Nela šancu svojim súperkám a jasne zvíťazili 10/1 a mohli sa tešiť z celkového víťazstva.
Gratulujeme.

Hradecka J5 Praha1

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.