Array

Medzinárodný tenisový turnaj žien EMPIRE Trnava Cup 2012, s dotáciou 50.000 USD, mal vyvrcholiť finálovým zápasom v nedeľu o 11.00 na centrálnom dvorci.

Z dôvodu zranenia Chorvátky Savic sa ale finálový zápas neuskutočnil a titul zo 4.ročníka turnaja získala Anastasija Sevastova z Lotyšska. Pre dívakov bola ako náhradný program uskutočnená exibícia medzi semifinalistkou Savinykh a čerstvou víťazkou Sevastovou. Sevastova aj v tomto zápase potvrdila svoj titul a vyhrala 7/5.

Ďakujeme všetkým sponzorom, bez ktorých by sa tento turnaj nemohol uskutočniť ako i všetkým divákom, ktorí závítali do areálu TC EMPIRE Trnava počas celého týždňa.

Kompletné výsledky turnaja si môžete pozrieť tu:

Pavúk hlavnej súťaže dvojhry a štvorhry, Výsledky kvalifikácie

Viac informácií nájdete na stránke turnaja www.empiretrnavacup.sk

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných profesionálnych turnajov. Deti, ktoré majú záujem zberať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od 4. do 16. októbra 2022. 

Termínová listina 2022

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.