Array

Pripájame hodnotenie trénera Becka k výkonu Petra Privaru v druhom kole RG:

Včerajší zápas nebol taký super ako 1. kolo, aj keď Peter mal nepríjemnejšieho súpera. Zápas mal svoju kvalitu a 1. set bol ako na hojdačke, hlavne tiebreak. Peťo ale ukázal, že v ťažkých stavoch si verí a zvládol to. Servoval vynikajúco, hlavne 2. set, kde súper nemal žiadnu šancu na break. Peťo má vnútornú pohodu a to prenáša aj na kurt. Hrá pestrý tenis. Dúfam, že forma mu vydrží čo najdlhšie, ale ukázal, že môže z neho byť výborný hráč.

Peťo sa včera presadil aj vo štvorhre po boku Američana Lilova, keď v 1. kole zdolali Borga s Boscardin Diasom 6/4 7/6.

Gratulujeme.

PHOTO-2021-06-08-11-52-19

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.