Array

Ženy TC EMPIRE Trnava sa po dvoch výhrach prebojovali do finále extraligy, v ktorom nestačili na Slovan Bratislava 1-4 a vybojovali pre náš klub strieborné medaile.

K tímu sa na finálové stretnutie pridala aj Ela Pláteníková, ktorá nastúpila na 5. pozícii a nestačila na Jaškovú 4/6 4/6. Jediný bod pre náš tím vybojovala Linda Nosková, ktorá zvíťazila nad Hončovou 7/5 6/2. Tereze Mihalíkovej tesne ušiel zápas proti Kolodziejovej a tým bolo rozhodnuté po dvojhrách. 

Celému tímu na čele s kapitánom Róbertom Gašparetzom gratulujeme k strieborným medailám a vzornej reprezentácii klubu v najvyššej ženskej tímovej súťaži. 

Extraliga 3. kolo

 

PHOTO-2021-05-21-14-22-41

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.