Array

Marek Naňo sa prebojoval do semifinále dvojhry na medzinárodnom turnaji do 16 rokov v maďarskom Szekesfehervari.

Viszlo Trans Cup sa uskutočnil koncom apríla a išlo o turnaj tretej najvyššej kategórie. Marek bol 6. nasadený medzi 32 hráčmi dvojhrového pavúku. V prvom kole zvíťazil nad Maďarom Goczi 6/3 6/0. V druhom kole sa mu do cesty postavil opäť Maďar Grossmann a zvíťazil po bláznivom výsledku 1/6 6/1 6/0. Vo štvrťfinále zvíťazil 6/3 7/6 nad Maďarom Kisantalom. Marekove víťazné ťaženie zastavil až 4. nasadený Rakúšan Schwaerzler v semifinále po výsledku 0/6 3/6.

Marekovi gratulujeme. 

image0 4

 

Oznamy

Termínová listina 2022

Predaj permanentiek na letnú sezónu

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na letnú tenisovú sezónu na vonkajších antukových dvorcoch od 8€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.