Array

Marek Naňo sa prebojoval do semifinále dvojhry na medzinárodnom turnaji do 16 rokov v maďarskom Szekesfehervari.

Viszlo Trans Cup sa uskutočnil koncom apríla a išlo o turnaj tretej najvyššej kategórie. Marek bol 6. nasadený medzi 32 hráčmi dvojhrového pavúku. V prvom kole zvíťazil nad Maďarom Goczi 6/3 6/0. V druhom kole sa mu do cesty postavil opäť Maďar Grossmann a zvíťazil po bláznivom výsledku 1/6 6/1 6/0. Vo štvrťfinále zvíťazil 6/3 7/6 nad Maďarom Kisantalom. Marekove víťazné ťaženie zastavil až 4. nasadený Rakúšan Schwaerzler v semifinále po výsledku 0/6 3/6.

Marekovi gratulujeme. 

image0 4

 

Oznamy

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 2.10.2021 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do stredy 29.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

V týchto dňoch prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.