Array

Sústredenie TC EMPIRE Trnava v Turecku úspešne absolvovali Sára Kašťáková, Natália Kročková, Kiara Kučíková a Mia Pohánková. Na dievčatá dohliadalo trénerské duo Michal Brtko a Róbert Gašparetz. 

Sústredenie bolo zamerané pre mladšie dievčatá, aby v prípade možnosti hrania na Slovensku už mali niečo nahraté a mohli by pokračovať v tréningových blokoch. Každý deň sme sa venovali tenisu a kondičke, ktorá prebiehala vo fitku, na kurte alebo na piesku na pláži. Dievčatá každý deň absolvovali wellness a spa. Veríme, že tieto týždne strávené v zahraničí budú brané zo strany dievčat ako nové skúsenosti do budúcnosti ich kariér.

PHOTO-2021-02-07-12-58-21

PHOTO-2021-02-19-15-12-09

 

Oznamy

Termínová listina 2022

Predaj permanentiek na letnú sezónu

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na letnú tenisovú sezónu na vonkajších antukových dvorcoch od 8€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.