Array

Klub TC EMPIRE Trnava sa stal naúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska jednotlivcov v počte medailí i bodov získaných na základe kritérií STZ. Gratulujeme všetkým medailistom a ďakujeme všetkým hráčom za reprezentáciu klubu.

Pripájame zoznam všetkých medailistov aj s klubovou príslušnosťou a celkovým vyhodnotením.

MSR ml.žiaci: 

Dvojhra:

1.    Matunák – Slovan Bratislava

2.    Bairo – TC EMPIRE Trnava

3.    Bekéni – Nové Zámky

3.    Petráško – TK Žilina

Štvorhra:

1.    Bairo, Kriško – TC EMPIRE Trnava, Nová Generácia

2.    Glos, Bekéni – TK AS Trenčín, Nové Zámky

3.    Čech, Matunák – Slovan Bratislava, Slovan Bratislava

3.    Sloboda, Petráško – Baseline Banská Bystrica, TK Žilina

MSR ml.žiačky: 

Dvojhra:

1.    Depešová – Kúpele Piešťany

2.    Kročková – TC EMPIRE Trnava

3.    Pohánková – SPU Nitra

3.    Belanská – TC Topoľčany

Štvorhra:

1.    Depešová, Kročková – Kúpele Piešťany, TC EMPIRE

2.    Kuriľáková, Cinkaničová – Profitennis Prešov, Mladosť Košice

3.    Gáliková, Šupová – LOVE 4 Tennis, HSC Piešťany

3.    Zimenová, Herdická – TK Žilina, Sokol Prešov

MSR st.žiaci: 

Dvojhra:

1.    Naňo – TC EMPIRE Trnava

2.    Medveď – TA Edmund Pavlík BB

3.    Melaga– Fresh Zvolen

3.    Kecskés – TA Edmund Pavlík BB

Štvorhra:

1.    Naňo, Hulín – TC EMPIRE Trnava, TC EMPIRE Trnava

2.    Melaga, Medveď – Fresk Zvolen, TA Edmund Pavlík

3.    Solčan, Bíly – SPU Nitra, TC EMPIRE Trnava

3.    Jakubovič, Paulovič – JH TA Bratislava, STU Bratislava

MSR st.žiačky: 

Dvojhra:

1.    Jamrichová – OZ Slávia Trnava

2.    Krajmer – LTC Bytča

3.    Gonosová– TA Prešov

3.    Koppová – TK Tennis Fun BB

Štvorhra:

1.    Félixová, Kyseľová – TC EMPIRE Trnava, TC Topoľčany

2.    Jamrichová, Žabková – OZ Slávia Trnava, TC EMPIRE Trnava

3.    Michalčíková, Gonosová – TC Topoľčany, TA Prešov

3.    Hradecká, Mĺkva – SPU Nitra, Kúpele Piešťany

MSR dorastenci:

Dvojhra:

1.    Pokorný – Love 4 Tennis

2.    Privara – TC EMPIRE

3.    Michalík – Mladosť Košice

3.    Novanský – OZ Slávia Trnava

Štvorhra:

1.    Michalik, Naď – Mladsoť Košice, Mladosť Košice

2.    Lánik, Novanský – TC EMPIRE Trnava, OZ Slávia Trnava 

3.    Kyjaci, Kučera – TC EMPIRE, 1928 J. Bohunice 

3.    Marošík, Sedliak – Lieskovský LTC, Lieskovský LTC

MSR dorastenky:

Dvojhra:

1.    Daubnerová – TK Slovan Bratislava

2.    Méri– STU Bratislava

3.    Zelníčková – TC EMPIRE Trnava

3.    Suchánková – Poprad-Tatry

Štvorhra:

1.    Behúlová, Zelníčková – SPU Nitra, TC EMPIRE 

2.    Kyseľová, Janigová – TC Topoľčany, Odema Púchov

3.    Jamrichová, Hradecká – OZ Slávia Trnava, SPU Nitra

3.    Marušinová, Knapová – Pro Set Bratislava, UPJŠ Košice


Bodové kritéria na základe STZ:

MSR JEDNOTLIVCI: dvojhra štvorhra

1. miesto                          30           15

2. miesto                          20           10

3. miesto                          10           5

Neuvažovali sme s jedným kritériom a to, že za štvrťfinále dvojhry sa udelí 5 bodov. Vyhodnocovali sme iba medailové pozície.

 

Vyhodnotenie MSR 2020:

1.       TC EMPIRE Trnava                220 bodov       15 medailí

dvojhra:           1 zlatá            3 strieborné     1 bronzová      

štvorhra:          6 zlatých          2 strieborné      2 bronzové

celková bilancia: 7 zlatých        5 strieborných 3 bronzové

 

2.      Slovan Bratislava                    70 bodov         4 medaile

dvojhra:           2 zlaté            0 strieborných 0 bronzových    

štvorhra:          0 zlatých          0 strieborných 2 bronzové

celková bilancia: 2 zlaté           0 strieborných 2 bronzové

 

3.       OZ Slávia Trnava                    75 bodov         5 medailí

dvojhra:           1 zlatá            0 strieborných 1 bronzová    

štvorhra:          0 zlatých          2 strieborné      1 bronzová

celková bilancia: 1 zlatá           2 strieborné      2 bronzové

 

4.       Kúpele Piešťany                      50 bodov         3 medaile

dvojhra:           1 zlatá            0 strieborných 0 bronzových    

štvorhra:          1 zlatá             0 strieborných 1 bronzová

celková bilancia: 2 zlaté           0 strieborných 1 bronzová

 

5.       Mladosť Košice                       50 bodov         4 medaile

dvojhra:           0 zlatá            0 strieborných 1 bronzová    

štvorhra:          2 zlaté             1 strieborná      0 bronzových

celková bilancia: 2 zlaté           1 strieborná      1 bronzová

 

6.       SPU Nitra                                40 bodov         5 medailí

7.       Topoľčany                               40 bodov         4 medaile

8.       TA Edmund Pavlík BB            40 bodov         3 medaile

9.       Love 4 Tennis                         35 bodov         2 medaile

10.   STU Bratislava                         25 bodov         2 medaile

11.   TK Žilina                                   20 bodov         3 medaile

12.   -13. Fresh Zvolen                     20 bodov         2 medaile

13.   -12. Nové Zámky                     20 bodov         2 medaile

14.   Bytča                                        20 bodov         1 medaila

15.   TA Prešov                                15 bodov         2 medaile

16.   Nová Generácia                       15 bodov         1 medaila

 

 

Oznamy

Fyzioterapia

Klubová fyzioterapeutka Veronika Gajdošová je k dispozícii v priestoroch fyziocentra.

V prípade záujmu o fyzioterapiu môžete priamo kontaktovať p. Gajdošovú.

Kontakt : 0907 340 695 

 

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Detské letné tábory

Ďakujeme všetkým účastníkom 1. letného tenisového tábora za skvelý týždeň plný tenisu a zábavy. A nakoniec sme sa schladili aj v bazéne. Ďalšie dva termíny táborov v auguste sú ešte voľné, tak sa neváhajte prihlásiť.

2. termín: 02.-06.08.2021

3. termín: 09.-13.08.2021

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.