Už XIX. ročník medzinárodného tenisového turnaja telesne postihnutých športovcov „SLOVAKIA OPEN 2012" sa uskutočnil v dňoch 20. - 24. júna 2012.

V rámci tohto roka bol turnaj zaradený do kategórie ITF-2 a privítali sme tenistov z absolútnej svetovej špičky, pričom nechýbali ani naši reprezentanti, pre ktorých je tento turnaj veľmi dôležitým prostriedkom konfrontácie svojej výkonnosti so zahraničnými súpermi. Turnaja sa zúčastnilo vyše tridsať tenistov na vozíku z 13 krajín sveta, pričom medzi nimi nechýbali také zvučné mená ako Cattaneo, Vikstrom a u žien Shuker.

Okrem vysokej športovej úrovne priebeh podujatia potvrdil, že turnaj tenistov na vozíku má už tradične aj vysokú spoločenskú úroveň, keď patronát nad jeho priebehom prevzal primátor mesta Trnavy Vladimír Butko.

V tomto roku sa tento medzinárodný turnaj premiérovo uskutočnil v tenisovom areáli TC EMPIRE v Trnave. Jeho súčasťou bol, ako každoročne, aj VIP tenisový turnaj partnerov, ktorí sa rozhodli ho podporiť aj svojou osobnou účasťou.

Viac informácií na http://www.so-wheelchairtennis.com/.

 

Oznamy

Jarné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jarné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov v hoteli Relax Inn v Šoporni. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Zimný rozpis prípravky

Pozrite si zimný rozpis prípravky. Podľa nového rozpisu začíname už od pondelka 1.10.2018. Prípadné informácie u kompetentných trénerov.

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.