Už XIX. ročník medzinárodného tenisového turnaja telesne postihnutých športovcov „SLOVAKIA OPEN 2012" sa uskutočnil v dňoch 20. - 24. júna 2012.

V rámci tohto roka bol turnaj zaradený do kategórie ITF-2 a privítali sme tenistov z absolútnej svetovej špičky, pričom nechýbali ani naši reprezentanti, pre ktorých je tento turnaj veľmi dôležitým prostriedkom konfrontácie svojej výkonnosti so zahraničnými súpermi. Turnaja sa zúčastnilo vyše tridsať tenistov na vozíku z 13 krajín sveta, pričom medzi nimi nechýbali také zvučné mená ako Cattaneo, Vikstrom a u žien Shuker.

Okrem vysokej športovej úrovne priebeh podujatia potvrdil, že turnaj tenistov na vozíku má už tradične aj vysokú spoločenskú úroveň, keď patronát nad jeho priebehom prevzal primátor mesta Trnavy Vladimír Butko.

V tomto roku sa tento medzinárodný turnaj premiérovo uskutočnil v tenisovom areáli TC EMPIRE v Trnave. Jeho súčasťou bol, ako každoročne, aj VIP tenisový turnaj partnerov, ktorí sa rozhodli ho podporiť aj svojou osobnou účasťou.

Viac informácií na http://www.so-wheelchairtennis.com/.

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.