Array

Klub TC EMPIRE Trnava usporiadal od 28.1. do 1.2.2013 týždenný tenisový kemp pre hráčov klubu pod taktovkou trénerskej trojice na čele s nemeckým trénerom Detlevom Jürgenom Irmlerom. Z domácich trénerov zabezpečovali kemp tréneri Miloslav Grolmus a Juraj Jančovič. Z hráčov sa kempu zúčastnili: Jozef Kovalík, Oliver Nagy, Patrik Cvik, Viktor Bánczi, Kevin Kurtin, Samuel Paulovčák, Tomáš Líška, Tamara Kupková, Lenka Stará, Sindy Kurtinová, Karin Kožlejová a Timea Pavličková.

Pre účastníkov kempu to bola obrovská skúsenosť, pretože tréner Irmler patrí k špičkovým nemeckým trénerom, ktorý viedol Daviscupový a Fedcupový tím Nemecka a taktiež hráčov ako Korolev, Gabashvili a Zverev. Tréningový deň začínal hodinovou tréningovou jednotkou, po ktorej nasledovala prednáška trénera Irmlera na rôzne témy od tajomstva úspechu až po analýzu zápasu. Po prednáške prišla na rad dvojhodinová tréningová jednotka, kde sa počas týždňa prešli všetky údery a práca nôh. Po tréningovej jednotke nasledovala hodinová kondičná príprava a regenerácia, ktorá bola zabezpečená fyzioterapeutom alebo vstupom do wellness.

Hráči si z kempu odniesli množstvo nových poznatkov, ktoré využijú k svojmu ďalšiemu napredovaniu. Kompletná komunikácia s trénerom Irmlerom prebiehala v anglickom jazyku, pri niektorých ťažších prekladoch asistovali tréneri.

Kemp sa stretol s pozitívnymi ohlasmi a tréner Irmler prisľúbil účasť na ďalších troch kempoch do konca roka. 

kemp irmler jan2013 2

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.