Array

V úvodnom kole sa opäť proti sebe postavili Timea Pavličková a Barbora Matúšová, ktoré sa stretli na halových Majstrovstvách starších žiačok. Timea bola vtedy úspešnejšia a po tuhom boji vyhrala 6/4 v treťom sete. Tentoraz bola lepšia súperka a vyhrala 6/2 6/4. Do hry hneď ráno zasiahla i Veronika Andrea Poláková, ktorá nastúpila proti Mihalíkovej z Topolčian a prehrala 3/6 0/6. Tamara Kupková sa predstavila proti Mikolášovej a nezaváhala po výsledku 6/1 6/0. Sindy Kurtinová nastúpila proti Balheim a zvíťazila 6/3 6/1. Karin Kožlejová sa predstavila ako posledná z domácich hráčok a podľahla Lázárovej 6/2 6/3. V sobotu sa po úvodnom kole dvojhry rozbehli aj štvorhrové zápasy, do ktorej sa prihlásilo 12 párov. Pavličková a Kožlejová boli so svojimi spoluhráčkami úspešné a postúpili do druhého kola. Naopak sa nedarilo Kurtinovej, ktorá podľahla spolu s Ambriškovou Šimovej a Pavličkovej 6/7 6/7.

Tamara sa prebojovala v nedeľu ráno už do štvrťfinále, keď porazila Matúšovú 6/1 7/6. Kurtinová sa prebojovala taktiež do štvrťfinále po víťazstve nad Lázárovou 6/2 6/2. Kupková nastúpila vo svojej druhej dvojhre proti nasadenej jednotke a najväčšej favoritke turnaja Kristíne Schmiedlovej. Tamara predviedla solídny výkon, ktorý ale na postup nestačil a prehrala 3/6 4/6. Zápas rozhodol hlavne servis a return, kde Schmiedlová jasne dominovala. Teší ale skutočnosť, že Tamara dokázala vo výmenách držať krok. Sindy nastúpila vo štvrťfinále proti Jamrichovej, kde bola favoritkou určite súperka. Sindy predviedla kvalitný a bojovný výkon, ale bohužiaľ na víťazstvo to nestačilo a po trojsetovej bitke 4/6 6/4 3/6 sa tešila súperka. Sindy aj napriek tomu, že mala ku koncu roka problémy s kolenom a mesiac nehrala, tak určite zaslúži veľkú pochalu za predvedený výkon.    Štvorhra sa vyvíjala pre domáci klub veľmi dobre, keď Timea so Šimovou aj Tamara s Kužmovou postúpili do semifinále, kde sa stretli proti sebe. Tamara s Kužmovou vyhrali jasne 6/1 6/2 a v zajtrajšom finále sa postavia proti Dolákovej a Palcátovej. Timea si zaslúži pochvalu za predvedené výkony vo štvorhre a 3.miesto je veľkým úspechom, keďže Timea je ešte stále staršia žiačka a túto kategóriu môže ešte hrať nasledujúce dva roky.

Semifinále dvojhry patrilo Schmiedlovej a Kužmovej, keď Schmiedlová vyhrala nad Jamrichovou 6/4 7/6 a Kužmová nad Okáľovou 6/1 6/3. Už sa rozhodlo aj o víťazke, ktorou sa stala po výhre bez boja Kužmová nakoľko Schmiedlová mala veľký otlak na nohe, ktorý ju limitoval počas celého turnaja.

HMSR ml.dorastenky 2013 3 HMSR ml.dorastenky 2013 2

    Semifinalistky dvojhry: zľava:Okáľová,Jamrichová                        Semifinalistky štvorhry:Mihalíková,Sujová,Šimová a Pavličková

 

Finále štvorhry bolo jasne v réžii páru Kupková, Kužmová, ktoré jasne dominovali nad Palcátovou, Dolákovou 6/2 6/0 a zaslúžene sa stali halovými majsterkami Slovenska do 16 rokov pre rok 2013. Tamara získala ďalší titul majsterky Slovenska, ku ktorému jej srdečne blahoželáme.

HMSR ml dorastensky 1

Finalistky štvorhry: zľava: Kužmová, Kupková, Doláková, Palcátová

HMSR ml dorastensky 3

Dvojnásobná halová majsterka Slovenska do 16 rokov Viktória Kužmová

 

HMSR ml.dorastenky 2013 1

Kompletná slovenská špička do 16 rokov pri slávnostnom zahájení turnaja

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.