Array

V pevnej hale hotela EMPIRE sa od soboty 21.1.2012 do 24.1.201 bojovalo o halovú majsterku Slovenska do 16 rokov. Do hry zasiahli aj domáce tenistky, kde sa najďalej vo dvojhre prebojovala Sarah Mária Juráková ako nasadená jednotka, ktorá si poradila v prvom zápase turnaja s talentovanou o rok mladšou Katarínou Strešnákovou po setoch 7/5 6/3.

Nedarilo sa naopak Petre Širokej, ktorá nestačila v 1.kole na Šarlotu Česnekovú 7/5 6/2 ako i držiteľkám voľných kariet Adriáne Šenkárovej a Klaudii Kopčániovej, ktoré nestačili na svoje súperky. Adriána po sympatickom výkone prehrala s Rebeccou Balheim 6/4 6/2 a Klaudia nestačila na nasadenú Patríciu Illovú hladko 6/1 6/0. O účasť v druhom kole prišla aj Sindy Kurtibová, ktorá nestačila na Krškovú Adrianu po setoch 7/6(2) 6/4. Linda Hercegová po úspešnom prvom kole nestačila na solídne hrajúcu Sandru Jamrichovú (tiež trnavčanka) po setoch 6/2 a 7/6 (7). Juráková s Jamrichovou si to rozdali proti sebe v semifinále, kde po veľmi vyrovnanom priebehu dominovala Juráková po výsledku 6/4 7/6 (6). Vo finále sa Sára stretla s o rok mladšou Kristínou Schmiedlovou, ktorá ide v šlapajách svojej staršej sestry Anny Karolíny, ktorá reprezentuje Slovensko na juniorskom Australian Open. Kristína počas majstrovstiev predvádzala vyrovnané a najlepšie výkony, čo potvrdila i vo finále výhrou 6/3 6/2. Sáre i napriek tejto prehre srdečne blahoželáme, finále vo dvojhre pred domácim publikom je veľmi pekný výsledok.

Juráková spolu so Schmiedlovou po finálovom zápase

Sára k úspechu vo dvojhre pridala i titul halovej majsterky Slovenska do 16 rokov vo štvrohre po boku taktiež domácej Petry Širokej. Ich cesta za víťazstvom nebola jednoduchá, ale o to ten titul ešte viacej hreje pri srdci. Nestratili sa ani Linda Hercegová a Sindy Kurtinová, ktorým veľmi tesne až po supertiebreaku ušla finálová účasť. Bronzová medaila je ďalším úspechom TC EMPIRE Trnava. 

Juráková so Širokou ako halové majsterky Slovenska vo štvorhre do 16 rokov pre rok 2012

Kompletné výsledky nájdete na www.etenis.sk. Reportáž mestkej televízie MTT si môžete pozrieť TU.

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.