Array

O ceny sa pobili iba muži a to v nasledujúcich kategóriách:

  • dvojhra muži 35+
  • dvojhra muži 40+
  • dvojhra muži 45+
  • dvojhra muži 50+
  • dvojhra muži 60+

Na turnaji sa uskutočnila i štvorhra v kategórii muži 35+.

Sobotňajší program začal kategóriami 35+ a 40+. Do kategorie 35+ sa prihlásilo 6 hráčov, ktorí boli rozdelení do dvoch trojčlenných skupín odkiaľ postupovali víťazi do záverečného finále. Obom skupinám dominovali domáci hráči Richard Nebyla a Martin Černák, ktorí sú čerství majstri Slovenska v súťaži družstiev 35+. Finálový zápas vyznel lepšie pre Richarda Nebylu, ktorý zvíťazil 6/3 6/3.   

Kategóriu 40+ tvorilo 7 hráčov, ktorí boli rozdelení do jednej trojčlennej a štvročlennej skupiny. Systém hry bol rovnaký a iba víťaz skupiny sa posunol do záverečného finále. Patrik Drozd bol jasne postupujúci zo štvorčlennej skupiny a o postupujúcom z druhej rozhodol až tiebreak trieteho setu. V ňom Jaroslav Barczi porazil Stefana Cotugna z Rakúska . Finálový súboj bol taktiež vyrovnaný, kde to nakoniec Patrik Drozd dotiahnol do víťazného konca.

Kategóriu 45+ tvorilo 5 hráčov zo Slovenska ktorí bojovali medzi sebou v jednej skupine o celkové víťazstvo. Juraj Sninský bez prehry ovládol celú skupinu a zaslúžene triumfoval.

Kategória 50+ bola najmenšia a zúčasnili sa jej iba traja hráči. Víťazom sa stal bez straty setu Ľubomír Poruban. 

Vekové kategórie uzatvárala skupina 60+, kde 6 seniori zviedli súboje v dvoch trojčlenných skupinách. Vo finále sa stretli Stanislav Kobylka a Jordan Žufka. Kobylka vyhral po troch setoch 6/1 4/6 6/1.

Vo štvorhre sa otvorila iba kategória 35+ a prihlásili sa 4 páry, ktoré bojovali vyraďovacím spôsobom. Martin Černák a Richard Nebyla potvrdili výkony vo dvojhre a bez straty setu turnaj vyhrali.

Kompletné výsledky nájdete na www.itftennis.com.

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme.

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.