Array

O ceny sa pobili iba muži a to v nasledujúcich kategóriách:

  • dvojhra muži 35+
  • dvojhra muži 40+
  • dvojhra muži 45+
  • dvojhra muži 50+
  • dvojhra muži 60+

Na turnaji sa uskutočnila i štvorhra v kategórii muži 35+.

Sobotňajší program začal kategóriami 35+ a 40+. Do kategorie 35+ sa prihlásilo 6 hráčov, ktorí boli rozdelení do dvoch trojčlenných skupín odkiaľ postupovali víťazi do záverečného finále. Obom skupinám dominovali domáci hráči Richard Nebyla a Martin Černák, ktorí sú čerství majstri Slovenska v súťaži družstiev 35+. Finálový zápas vyznel lepšie pre Richarda Nebylu, ktorý zvíťazil 6/3 6/3.   

Kategóriu 40+ tvorilo 7 hráčov, ktorí boli rozdelení do jednej trojčlennej a štvročlennej skupiny. Systém hry bol rovnaký a iba víťaz skupiny sa posunol do záverečného finále. Patrik Drozd bol jasne postupujúci zo štvorčlennej skupiny a o postupujúcom z druhej rozhodol až tiebreak trieteho setu. V ňom Jaroslav Barczi porazil Stefana Cotugna z Rakúska . Finálový súboj bol taktiež vyrovnaný, kde to nakoniec Patrik Drozd dotiahnol do víťazného konca.

Kategóriu 45+ tvorilo 5 hráčov zo Slovenska ktorí bojovali medzi sebou v jednej skupine o celkové víťazstvo. Juraj Sninský bez prehry ovládol celú skupinu a zaslúžene triumfoval.

Kategória 50+ bola najmenšia a zúčasnili sa jej iba traja hráči. Víťazom sa stal bez straty setu Ľubomír Poruban. 

Vekové kategórie uzatvárala skupina 60+, kde 6 seniori zviedli súboje v dvoch trojčlenných skupinách. Vo finále sa stretli Stanislav Kobylka a Jordan Žufka. Kobylka vyhral po troch setoch 6/1 4/6 6/1.

Vo štvorhre sa otvorila iba kategória 35+ a prihlásili sa 4 páry, ktoré bojovali vyraďovacím spôsobom. Martin Černák a Richard Nebyla potvrdili výkony vo dvojhre a bez straty setu turnaj vyhrali.

Kompletné výsledky nájdete na www.itftennis.com.

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.