Array

grolmus

Náš trénerský tím posilňuje nová tvár Miloslav Grolmus, ktorý sa bude klube venovať najmä vrcholovým hráčom dorastu a mládeže. Jeho angažovanie je ďalším krokom v snahe o skvalitnenie tréningového procesu a profesionalizáciu športovej prípravy v klube. Prinášame krátke predstavenie Miloslava Grolmusa.

Miloslav Grolmus sa narodil 1.1.1981. S tenisom začínal v siedmych rokoch a vo všetkých mládežníckych kategóriách bol niekoľkonásobným majstrom Slovenska. Na medzinárodnom poli sa stal majstrom Európy do 14 rokov vo dvojhre a do 16 rokov vo štvorhre. V ITF rebríčku do 18 rokov figuroval medzi top 20. V roku 2000 vyhral turnaj Satelit Masters v bulharskej Sofii, kedy dosiahol aj na svoje najvyššie umiestnenie v ATP rebríčku - 530 pozíciu. V roku 2003 ukončil svoju hráčsku kariéru pre dlhotrvajúce problémy s ramenom a začal sa venovať trénerstvu.

Na začiatku svojej trénerskej kariéry pracoval 1,5 roka s Martinom Durdíkom, ktorý sa pod jeho vedením stal Majstrom SR do 18 rokov. Neskôr sa stal  šéftrénerom Strediska vrcholového tenisu v Piešťanoch. Potom pôsobil 6 rokov ako osobný tréner Filipa Horanského, ktorý sa pod jeho vedením stal majster Európy. Spolu dosiahli aj najväčší úspech, keď jeho zverenec v roku 2011 dosiahol víťazstvo vo štvorhre na juniorskom grand slame v Melbourne. Filip skončil sezónu 2011 ako 8. najlepší junior na svete a na konci vzájomnej spoupráce atakoval vo svojom prvom roku medzi mužmi 500. pozíciu na ATP rebríčku.

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.