Array

V kategórii chlapcov sa stretlo celkovo 13 tímov, ktoré bojovali v štyroch skupinách. Najlepší dvaja postupovali do vyraďovacích bojov. Naše deti sa bez prehry, t.j. z prvého miesta v skupine prebojovali do štvrťfinále, kde sa ale ich púť súťažným pavúkom neskončila a prebojovali sa až do finále. Vo finále nastúpili proti chlapcom z Nemšovej a zviedli s nimi vyrovnaný súboj, ktorý sa rozhodoval až v záverečnom zápase. Bohužiaľ sme nakoniec súperovi tesne podľahli po výsledku 2:3, ale aj tak sa chlapci tešili z pekného druhého miesta, čo je veľký úspech.

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

mini dc 2012 1

mini dc 2012

V kategórii dievčat sa predstavilo celkovo 15 tímov, kde dve družstvá reprezentovali náš klub. Lujza so Simonkou tvorili A tím a Terezka s Emou B tím. Terezke s Emou sa nepodarilo postúpiť zo skupiny. Lujza so Simonkou vyhrali svoju základnú skupinu a postúpili do štvrťfinále medzi osem najlepších tímov.

 

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

Ešte raz gratulujeme všetkým zúčastneným deťom.

img 0022

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.