Array

V kategórii chlapcov sa stretlo celkovo 13 tímov, ktoré bojovali v štyroch skupinách. Najlepší dvaja postupovali do vyraďovacích bojov. Naše deti sa bez prehry, t.j. z prvého miesta v skupine prebojovali do štvrťfinále, kde sa ale ich púť súťažným pavúkom neskončila a prebojovali sa až do finále. Vo finále nastúpili proti chlapcom z Nemšovej a zviedli s nimi vyrovnaný súboj, ktorý sa rozhodoval až v záverečnom zápase. Bohužiaľ sme nakoniec súperovi tesne podľahli po výsledku 2:3, ale aj tak sa chlapci tešili z pekného druhého miesta, čo je veľký úspech.

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

mini dc 2012 1

mini dc 2012

V kategórii dievčat sa predstavilo celkovo 15 tímov, kde dve družstvá reprezentovali náš klub. Lujza so Simonkou tvorili A tím a Terezka s Emou B tím. Terezke s Emou sa nepodarilo postúpiť zo skupiny. Lujza so Simonkou vyhrali svoju základnú skupinu a postúpili do štvrťfinále medzi osem najlepších tímov.

 

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

Ešte raz gratulujeme všetkým zúčastneným deťom.

img 0022

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.