Array

Memoriál Ivana Čierneho patrí do kategórie mladšieho žiactva a tento rok bol zaradený do druhej najvyššej kategórie. Každoročne turnaj priláka množstvo nádejných tenistov, ktorí sa prišli pobiť o hodnotné ceny a body do slovenského rebríčka. Chceme poďakovať všetkým sponzorom, za pomoci ktorých sa podarilo zabezpečiť nadštandardné ceny pre víťazov, čo bezpochyby zatraktívnilo celé podujatie.

Celkovo sa prezentovalo v turnaji 35 chlapcov a 37 dievčat. Chlapci vytvorili 11 a dievčatá 15 párov. Domáci klub mal zastúpenie v súťaži 10 hráčmi. U chlapcov sa najväčšie nádeje vkladali do Kevina Kurtina a Michaela Škodu, ktorí boli druhý, resp. piaty nasadený. Kevin bohužiaľ nezvládol štvrťfinálový zápas proti Dobrému Martinovi a podľahol mu 3/6 2/6. Milo prekvapil Michael Škoda, ktorý to dotiahol do semifinále. Na ceste do semifinále vyradil domáceho hráča Romana Huttu v druhom kole po výsledku 6/2 6/1. Michael prehral v semifinále jasne s neskorším víťazom Davidom Čiernym zo Zvolena, ktorý ale tento rok hosťoval za domáci klub a výraznou mierou prispel k celkovému triumfu na Majstrovstvách Slovenska družstiev mladšieho žiactva. David bol počas celého turnaja suverénny a ani v jednom stretnutí nepripustil drámu čo i len v jednom sete. Vo finále zdolal nenasadeného Juraja Gajdoša 6/1 6/1. Z domácich hráčov sa predstavili ešte Juraj Dobrovodský, ktorý prešiel kolo a Ondrej Chmelár, ktorý vypadol hneď v úvodnom kole.

03092012592 memorial 2012 1 

Semifinalisti turnaja: zľava - Martin Dobrý a domáci Michael Škoda, Finalista: Juraj Gajdoš a víťaz David Čierny

Medzi finalistami Ivan Čierny

Kevin Kurtin si napravil chuť vo štvorhre, kde po boku Davida Čierneho ako nasadený pár číslo 1, zdolali vo finále pár Fekete, Žák 6/3 6/0.

memorial 2012 2

Zľava finalisti: Fekete, Žák a víťazi turnaja Čierny, Kurtin

V súťaži dievčat taktiež dominovala prvá nasadená Lenka Stará, ktorá vo finále zdolala Patríciu Junasovú po výsledku 6/1 6/2. Príjemným prekvapením turnaja bol postup domácej Natálie Schwarcovej do semifinále, kde podľahla neskoršej víťazke Starej po setoch 6/3 6/1. Natália po boku Lenky Starej vybojovala druhé miesto, keď vo finále podľahli Patrícii Junasovej a Alexandre Mrvovej 6/4 7/5. Z domácich hráčok sa predstavili ešte Aneta Gašparíková a Tatiana Chovancová, ktoré prešli úvodnými dvoma kolami a predviedli pekné a bojovné výkony.

memorial 2012 3   memorial 2012 5

Tretie miesto vo dvojhre: zľava - Natália Schwarcová a Sára Abdellaoui, vedľa protagonistky finále štvorhry: zľava - víťazky Junasová, Mrvová a finalistky Stará, Schwarcová 

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.