Array

Druhý turnaj EMPIRE Women's Indoor 2020 spozná vo štvrtok všetky štvrťfinalistky dvojhry. Na hardovom podujatí s dotáciou 25 000 USD, ktorý sa hrá v klube TC EMPIRE Trnava, postupujú medzi najlepšiu osmičku nielen nasadené hráčky.

JANA FETT INTERVIEW

Ôsma nasadená Jana Fettová z Chorvátska zdolala v 2. kole dvojhry bieloruskú lucky loserku Annu Kubarevovú po výsledku 6:3, 6:2. „Som celkom spokojná s výkonom, ktorý som predviedla na kurte. Súperku som nepoznala, predtým som ju nikdy nevidela hrať. Prvý set bol tesný, mohlo to dopadnúť aj opačne. Ale myslím si, že v tej fáze som hrala konzistentnejšie ako ona. Bol to dobrý zápas," povedala Fettová po postupe pre www.tcempire.sk. Pre Chorvátku bolo najťažšou fázou zápasu, keď mala 4:3 v prvom sete. „Pôvodne som viedla 3:0, ale súperka sa potom dotiahla. Vtedy to bolo veľmi tesné, ale zvládla som to, čo mi nakoniec pomohlo k víťazstvu."

Fettová sa krátko vrátila aj k včerajšiemu súboju s českou juniorkou Annou Siskovou, ktorá ju potrápila v troch setoch. „Dnes to bolo ťažšie ako včera proti Anne Siskovej. Kubarevová bola dnes agresívnejšia, ale včerajšia súperka toho zase veľa vybehala."

Fettová sa cíti v Trnave príjemne. „Je tu pekne, už som v klube predtým bola. Hrala som na antuke stotisícový turnaj EMPIRE Slovak Open. Mám tu rada kurty, aj ľudí, ktorí sú v Trnave veľmi milí," dodala Chorvátka.

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.