Array

Na prvom turnaji EMPIRE Women's Indoor 2020 sa dostali do finále dvojhry Ruska Sofya Lansereová a Macedónčanka Lina Gjorčesková, ktoré si zmerajú sily v súboji o titul v nedeľu od 11:00.

ROZHOVOR S VÍŤAZKOU KOLODZIEJOVOU

Vo štvorhre sa z celkového triumfu tešila česko-rumunská dvojica Kolodziejová-Paarová, ktorá zdolala rusko-ukrajinský pár Kanová-Požnichirenková dvakrát 6:1, 6:1. „Hrám po zranení, skoro rok som nebola na súťažných dvorcoch. Je to pre mňa po operácii zápästia jeden z prvých turnajov a prvá 25-tisícka. Očakávala som, že to bude ťažké. V prvom kole som zdolala Maďarku Bondarovú, čo bol solídny výsledok. V druhom kole som už prehrala s Ruskou Kanovou, to bolo horšie. A čo sa týka debla, som rada, že sme ho vyhrali. Myslím si, že sme hrali dobre, boli sme spolu prvýkrát v debli. Je to pekný úspech," povedala pre www.tcempire.sk po víťaznom finále Kolodziejová, ktorá zhodou okolností hrala pred rokom tiež v Trnave vo finále debla práve proti Rumunke a vtedy prehrala.

Kolodziejová si chce zahrať aj druhý turnaj EMPIRE Women’s Indoor 2020, ale už len v singli. „Teraz som využila na účasť na turnajoch chránený renking, ale potom už budem musieť ísť na 15-tisícky buď do Heraklionu alebo Antalye,“ dodala česká tenistka.

 

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.