Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Wimbledon, Veľká Británia, Grandslam, £34 mil., tráva, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Tatjana MARIA (GER) ?-?
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Jana FETT (CRO) ?-?
Belinda BENCIC (SUI)
1. kolo: Caroline GARCIA (FRA) ?-?
Anna BLINKOVA (RUS)
Yafan WANG (CHN) ?-?
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Jennifer BRADY (USA) ?-?
Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)
1. kolo: Kateryna BONDARENKO (UKR) ?-?
Anhelina KALININA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Priscilla HON (AUS) 3-6 6-7(3)
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Denys MOLCHANOV (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Ruben BEMELMANS (BEL)/Denis KUDLA (USA) 3-6 6-4 16-14
finále kvalifikácie: Vishnu VARDHAN/Sriram BALAJI (IND) 3-6 4-6
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Alexander BUBLIK (KAZ) 6-2 2-6 3-6
Eastbourne, Veľká Británia, WTA Premier, Nature Valley International, 852 564 USD, tráva, vonku:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alison VAN UYTVANCK (BEL) 5-7 6-4 6-1
3. kolo: Anastasija SEVASTOVA (LAT) 6-4 6-4
štvrťfinále: Angelique KERBER (GER) 1-6 7-6(3) 6-7(3)
Southsea, Veľká Británia, ITF Womens Circuit, Fuzion 100 Southsea Trophy, tráva, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Kirsten FLIPKENS (BEL) 2-6 3-6
Torun, Poľsko, ITF Womens Circuit, Bella Cup 2018, 25 000 USD + H, antuka, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo: Ekaterina YASHINA (RUS) 6-0 6-2
2. kolo: Ivana TOPCIC (CRO) 6-0 6-1
Štvrťfinále: Michaela HONČOVÁ (SVK) 5-7 6-3 6-5 skreč
semifinále: Ksenia LASKUTOVA (RUS) 6-3 6-4
Finále: Barbora KREJCIKOVA (CZE) 5-7 1-6
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Miriam KOLODZIEJOVA (CZE) 0-6 6-4 1-6
Bastad, Švédsko, ITF Womens Circuit, Båstad Ladies, 25 000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Kaja JUVAN (SLO) 2-6 3-6
Plzeň, Česko, juniorský ITF, Ex Pilsen Babolat Cup, Grade 2, antuka, vonku:
János FEKETE (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Jan STOLIN (CZE) 6-2 6-2
2. kolo kvalifikácie: Mikel ARANZABAL (ESP) 6-3 3-6 6-4
finále kvalifikácie: Jiri BARNAT (CZE) 3-6 2-6
1. kolo hlavnej súťaže: Petr STAVROVSKY (RUS) 6-3 6-3
2. kolo: Lilian MARMOUSEZ (FRA) 6-7(6) 3-6
David ČIERNY (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Jan PLEVA (CZE) 5-7 3-6
2. kolo kvalifikácie: Martin VONDRAK (CZE) 4-6 1-6
Antalya, Turecko, ATP 250, Turkish Airlines Open Antalya, 426 145 €, tráva, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo kvalifikácie: Radu ALBOT (MDA) 6-2 3-6 7-6(4)
finále kvalifikácie: Filip HORANSKY (SVK) 2-6 1-6
Jablonec nad Nisou, Česko, ITF Womens Circuit, Jablonec Women Open 2018, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ange KAJURU (JPN)
1. kolo: Alexandra SILNA (CZE) 6-2 1-6 4-6
Laura MALUNIAKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Sarah NIKOCEVIC (GER) 6-2 6-7(5) 6-2
2. kolo kvalifikácie: Timea JARUSKOVA (SVK) 5-7 1-6