Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Paríž, Roland Garros, grandslam, 39 000 000 €, antuka, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Karolína MUCHOVÁ (CZE) 6-4 6-4
2. kolo kvalifikácie: Diane PARRY (FRA) 7-6(6) 6-0
finále kvalifikácie: Magdalena FRECH (POL) 6-4 2-6 3-6
Andrej Martin (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Kevin KING (USA) 6-2 7-5
2. kolo kvalifikácie: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 0-6
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Cagla BUYUKAKCAY (TUR) 6-3 6-2
2. kolo kvalifikácie: Irina BARA (ROU) 6-4 4-6 1-6
Anhelina KALININA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Danielle LAO (USA) 6-2 6-1
2. kolo kvalifikácie: Barbora KREJCIKOVA (CZE) 6-3 3-6 3-6
Strasbourg, Francúzsko, WTA International, Internationaux de Strasbourg, 250 000 USD, antuka, vonku:
Lucie Šafářová (CZE)
1. kolo: Marina MELNIKOVA (RUS) 6-2 4-6 6-3
2. kolo: Su-Wei HSIEH (TPE) 2-6 3-6
Nurnberg, Nemecko, WTA International, NÜRNBERGER Versicherungscup, 250 000 USD, antuka, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Veronica CEPEDE-ROYG (PAR) 3-6 4-6
Balatonalmadi, Maďarsko, ITF Futures, Balatonalmadi Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Matej MARUŠČÁK (SVK) 6-1 6-4
2. kolo: Samuel BENSOUSSAN (FRA) 1-6 4-6
Jerba, Tunisia, ITF Futures, Jerba Open 2018, 15 000 USD, hard, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Nathan SEATEUN (FRA) 4-6 6-4 6-3
2. kolo: Constantin BITTOIUN KOUZMINE (FRA) 6-3 7-5
štvrťfinále : Francesco VILARDO (ITA) 2-6 1-6
Miláno, Taliansko, juniorský ITF, 59th Trofeo Bonfiglio - Campionati Internazionali d'Italia Juniore, Grade A, antuka, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: Lea MA (USA) 7-5 6-1
2. kolo: Eleonora MOLINARO (LUX) 5-7 2-6
Štvorhra s: Manon LEONARD (FRA)
1. kolo: Barbara DESSOLIS (ITA) / Cristina Elena TIGLEA (ITA) 6-2 6-2
2. kolo: Margaryta BILOKIN (UKR) / Viktoriia DEMA (UKR) [8] 2-6 7-6(4) [10-6]
štvrťfinále: Andreea PRISACARIU (ROU) / Nika RADISIC (SLO) 6-4 6-3
semifinále: Leonie KUNG (SUI) / Caty MCNALLY (USA) 5-7 0-6
Budapešť, Maďarsko, juniorský ITF, Alfa TI Cup, Grade 2, antuka, vonku:
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo: Allan DESCHAMPS (FRA) 6-2 6-4
2. kolo: Evzen HOLIS (CZE) 6-7(0) 5-7
János FEKETE (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Patrik KOCZKA (HUN) 6-0 6-1
2. kolo kvalifikácie: Jakob CADONAU (GER) 6-2 6-1
finále kvalifikácie: Max WISKANDT (GER) 6-4 3-6 0-6
1. kolo hlavnej súťaže: Dominik BUZONICS (HUN) 6-0 6-0
2. kolo: Holger Vitus NODSKOV RUNE (DEN) 3-6 5-7
Podgorica, Čierna Hora, juniorský ITF, Podgorica Open 2018, Grade 4, antuka, vonku:
Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Mika STOJANOVIC (GBR) 6-3 6-3
finále kvalifikácie: Teodora DJOKIC (SRB) 6-2 6-1
1. kolo hlavnej súťaže: Amarni BANKS (GBR) 2-6 2-6
Stara Zagora, Bulharsko, juniorský ITF, Stara Zagora Cup, Grade 5, antuka, vonku:
Sára SUCHÁNKOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Ioana DUMITRESCU (ROU) 6-2 4-1 skreč
finále kvalifikácie: Polina AKIMOVA (RUS) 6-1 2-6 6-0
1. kolo hlavnej súťaže: Denisa Elena GHEORGHE (ROU) 6-1 6-2
2. kolo: Dariya RADULOVA (BUL) 6-0 4-6 4-6
Caserta, Taliansko, ITF Womens Circuit, 31° INTERNAZIONALI FEMMINILI DI TENNIS CITTA' DI CASERTA, 25 000 USD, antuka, vonku:
Eva SISKA (USA)
1. kolo kvalifikácie: Ludmilla SAMSONOVA (ITA) 2-6 0-6