Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Rím, Taliansko, WTA Premier 5, Internazionali BNL d'Italia, 3 351 720 USD, antuka, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Petra MARTIC (CRO) 6-2 6-1
3. kolo: Daria KASATKINA (RUS) 0-6 6-3 6-2
štvrťfinále: Angelique KERBER (GER) 6-4 6-4
semifinále: Anetta KONTAVEIT (EST) 6-4 6-3
finále : Simona HALEP (ROU)? 6-0 6-4
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Alja TOMLJANOVIC (AUS) 6-0 6-4
2. kolo: Danielle COLLINS (USA) 6-2 6-3
3. kolo: Elina SVITOLINA (UKR) 6-0 3-6 2-6
Heilbronn, Nemecko, ATP Challenger, NECKARCUP, 85 000 €, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Denys MOLCHANOV (UKR)
1. kolo: Roman JEBAVÝ (CZE)/Florin MERGEA (ROU) 6-7(5) 6-4 10-4
štvrťfinále: Philipp PETZSCHNER /Tim PUETZ (GER) 6-2 2-6 10-6
semifinále: Rameez JUNAID (AUS) / David PEL (NED) 1-6 4-6
Doboj, Bosna, ITF Futures, 12.th DOBOJ OPEN - 2018, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Fran Zvonimir ZGOMBIC (CRO) 6-2 3-6 4-6
Jerba, Tunisko, ITF Futures, Jerba Open 2018, 15 000 USD, hard, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Daniel MORA (COL) 4-6 2-6
Zalaegerszeg, Maďarsko, ITF Futures, Zalaegerszeg Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
David Damian BRNA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Norbert NAGYI (AUT) 6-2 2-6 7-5
finále kvalifikácie: Nick CMAGER (SLO) 4-6 2-6
1. kolo hlavnej súťaže: Fabian MAROZSAN (HUN) 1-6 5-7
Mödling, Rakúsko, juniorský ITF, 39. International Spring Bowl, Grade 2, antuka, vonku:
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo: Tomas KOPCZYNSKI (USA) 7-6(5) 6-1
2. kolo: Samuel PUSKAR (SVK) 1-6 4-6
Budapešť, Maďarsko, juniorský ITF, 11th ETC Cup, Grade 4, antuka, vonku:
Vanda VARGOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Kata FOLDEAK (HUN) 6-1 6-2
finále kvalifikácie: Adrienn HORVATH (HUN) 7-6(7) 7-5
1. kolo hlavnej súťaže: Eleonora ALVISI (ITA) 4-6 3-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Dimitrije ZUBAC (SRB) 7-6(7) 6-3
2. kolo: Mate VOROS (HUN) 6-3 1-6 4-6
Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Alex BANCILA (USA) 2-6 4-6