Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Charlottesville, VA, USA, ITF Womens Circuit, Boyd Tinsley Clay Court Classic, 80 000 USD, antuka, vonku:
Anhelina KALININA (UKR)
1. kolo: Julia ELBABA (UKR) 6-4 6-1
2. kolo: Ana Sofia SANCHEZ (MEX) 6-1 6-2
štvrťfinále: Mari OSAKA (JPN) 6-2 6-7(5) 7-5
semifinále: Taylor TOWNSEND (USA) 6-3 7-6(5)
finále: Mariana DUQUE-MARINO (COL) 6-0 1-6 2-6
Stuttgart, Nemecko, WTA Premier, Porsche Tennis Grand Prix, 816 000 USD, antuka, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Marketa VONDROUSOVA (CZE) 2-6 6-1 3-2 skreč
štvrťfinále: Caroline GARCIA (FRA) 7-6(4) 4-6 2-6
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SVK) 2-6 2-6
Francavilla, Italy, ATP Challenger, INTERNAZIONALI D'ABRUZZO, 43 000 € + H, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Denys MOLCHANOV (UKR)
1. kolo: Marin DRAGANJA/Tomislav DRAGANJA (CRO) 6-2 6-2
štvrťfinále: Romain ARNEODO (MON)/ Antoine HOANG (FRA) 6-2 7-6(3)
semifinále: Maximo GONZALEZ (ARG)/ Ariel BEHAR (URU) 6-4 6-7(1) 6-10
Santa Margherita Di Pula, Taliansko, ITF Womens Circuit, 25 000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Alice MATTEUCCI (ITA) 4-6 1-6
Piešťany, Slovensko, juniorský ITF, The 40th Slovakia Cup 2018, Grade 2, antuka, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Zita KOVACS (HUN) 6-3 6-2
3. kolo: Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 6-0 6-2
štvrťfinále: Weronika FALKOWSKA (POL) 6-4 5-7 4-6
Sara SUCHÁNKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Vivien CHARVATOVA (SVK) 7-5 6-3
2. kolo kvalifikácie: Stella KOVACICOVA (SVK) 6-4 6-3
3. kolo kvalifikácie: Vendula KRYSLOVA (CZE) 6-2 6-0
finále kvalifikácie: Katerina MANDELIKOVA (CZE) nehralo sa
1. kolo hlavnej súťaže: Aleksandra STROMOVA (RUS) 6-3 7-6(3)
2. kolo: Weronika FALKOWSKA (POL) 2-6 2-6
Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Petra SERESOVA (SVK) 6-4 6-1
3. kolo kvalifikácie: Tereza VAJSETLOVA (CZE) 7-6(6) 4-6 6-4
1. kolo hlavnej súťaže: Beata HAVLICKOVA (CZE) 1-6 6-4 2-6
Vanda VARGOVÁ (SVK)
1. kolo: Petra HORAKOVA (CZE) 6-3 5-7 6-4
2. kolo: Valeriya OLYANOVSKAYA (RUS) 3-6 6-4 5-7
David ČIERNY (SVK)
1. kolo: Svyatoslav ILNYTSKYY (UKR) 6-2 6-2
2. kolo: Leopold ZIMA (GER) 4-6 4-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Christian LERBY (NED) 1-6 0-6
Adam ARBET (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Samuel SPANO (SVK) 6-3 7-6(3)
2. kolo kvalifikácie: Matej GALIK (SVK) 6-7(5) 6-2 6-4
3. kolo kvalifikácie: Mario STINO (AUT) 3-6 7-5 7-6(6)
finále kvalifikácie: Miha VELICKI (SLO) nehralo sa
1. kolo hlavnej súťaže: Alibek KACHMAZOV (RUS) 4-6 2-6
Kristína MRÁZIKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Barbora KMOSKOVA (SVK) 5-7 6-1 6-3
2. kolo kvalifikácie: Katerina MANDELIKOVA (CZE) 2-6 7-6(4) 1-6
Anna MOLCHANOVA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Ema BARANIAKOVA (SVK) 1-6 6-2 7-5
finále kvalifikácie: Beata HAVLICKOVA (CZE) 4-6 6-7(4)
Filip ŽILKAY (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Jiri NOVAK (CZE) 2-6 6-3 3-6
Tomáš LÁNIK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Jarosslav SISOLAK (SVK) 5-7 2-6
Beaulieu Sur Mer, Francúzsko, juniorský ITF, 23eme Open International de Beaulieu-sur-Mer, Grade 1, antuka, vonku:
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo: Gauthier ONCLIN (BEL) 6-7(5) 5-7
Antalya, Turecko, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Tomislav JOTOVSKI (MKD) 4-6 2-6
Shymkent, Kazachstan, ITF Futures, Shymkent Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Karol BECK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Sergey DOROZHKIN (RUS) 6-0 6-0
finále kvalifikácie: Dietrich DERNOWSKI (GER) 6-3 6-1
1. kolo hlavnej súťaže: Matvey KHOMENTOVSKIY (RUS) 4-6 3-6
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: Vladislav DUBINSKY (RUS) 6-3 1-6 1-3 skreč Dubrivnyy
Barcelona, Španielsko, ATP 500, Barcelona Open Banc Sabadell, 2 510 900 €, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Ricardo OJEDA LARA (ESP) 6-2 4-6 2-6