Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
HUA HIN, Thajsko, WTA 125K Series, EA Hua Hin Championship, $115 000 USD, hard, vonku:
Belinda BENCIC (SUI)
1. kolo: Guiliana OLMOS (MEX) 6-2 6-1
2. kolo: Ksenia LYKINA (RUS) 6-2 6-4
štvrťfinále: Vitalia DIATCHENKO (RUS) 0-6 6-4 6-2
semifinále: Ana BOGDAN (ROU) 7-6(3) 6-4
finále: Su-wei HSIEH (TPE) 6-3 6-4 PRVÝ WTA challengerový titul v sezóne!!!
Bratislava, Slovensko, ATP Challenger, PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017, 106 000 €, hard, hala:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 7-6(3) 6-3
2. kolo: Kamil MAJCHRZAK (POL) 6-4 3-6 2-6
Štvorhra s: Jozef KOVALÍK (SVK)
1: kolo: Norbert GOMBOS/Lukáš LACKO (SVK) 7-5 3-6 7-10
Hans PODLIPNIK (CHI)
1. kolo kvalifikácie: Farrukh DUSTOV (UZB) 3-6 6-4 2-6
Štvorhra s: Andrej VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Ken SKUPSKI/Neal SKUPSKI (GBR) 6-7(5) 6-7(0)
David Damian BRNA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Albert SPRLAK PUK (CZE) 6-3 6-4
2. kolo kvalifikácie: Kamil MAJCHRZAK (POL) 0-6 3-6
David JURAS (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Denys MOLCHANOV (UKR) 4-6 6-3 2-6
Pune, India, ITF Womens Circuit, PUNE OPEN $25000 ITF WOMENS CHAMPIONSHIP 2017, 25 000 USD, hard, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Prerna BHAMBRI (IND) 6-1 6-2
2. kolo: Mahak JAIN (IND) 3-6 6-3 6-1
Štvrťfinále: Jaqueline CRISTIAN (ROU) 6-7(2) 2-6
Štvorhra s: Jaqueline Adina CRISTIAN (ROU)[4]
1. kolo: Ramya NATARAJAN (IND) / Mihika YADAV (IND) 7-5 6-3
štvrťfinále: Stefanie TAN (SGP) / Dhruthi TATACHAR VENUGOPAL (IND) 1-6 6-1 [10-5]
semifinále: Berfu CENGIZ (TUR) / Karin KENNEL (SUI) 6-0 6-1
finále: Pei-Chi LEE (TPE) / Yana SIZIKOVA (RUS) [3] 4-6 6-3 [10-7] VÍŤAZKY ŠTVORHRY!!!
Kobe, Japonsko, ATP Challenger, Hyogo Noah Challenger 2017, 50 000 USD, hard, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Peter POLANSKY (CAN) 1-6 4-6
Izrael, Raanana, juniorský ITF, Matan Gafniel Raanana Open, Grade 2, hard, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Anna ARKADIANOU (GRE) 6-0 2-6 4-6
Štvorhra s: Nina STANKOVSKÁ (SVK) [6]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Adva DABAH (ISR) / Shavit KIMCHI (ISR) 6-1 6-4
štvrťfinále: Alina CHARAEVA (RUS) / Anastasia TIKHONOVA (RUS) [2] 4-6 1-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Luisa MEYER AUF DER HEIDE (GER) 6-2 6-1
2. kolo: Alina CHARAEVA (RUS) 5-7 2-6