Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Clermont-Ferrand, Francúzsko, ITF Womens Circuit, ENGIE OPEN Clermont-Auvergne-Rhône-Alpes, 25 000 USD, hard, vonku:
Belinda BENCIC (SUI)
1. kolo: Josephine BOUALEM (FRA) 6-1 6-1
2. kolo: Michaela HONCOVA (SVK) 6-4 7-6(4)
štvrťfinále: Dalma GALFI (HUN) 7-5 6-2
semifinále: Bibiane SCHOOFS (NED) 6-2 4-6 4-6
Brno, Česko, ITF Womens Circuit, BTC Cup Brno 2017, 15 000 USD, antuka, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Barbora PALCATOVA (SVK) 7-5 6-2
2. kolo: Katerina KRIZOVA (CZE) 6-4 6-3
štvrťfinále: Diana SUMOVA (CZE) 6-4 6-7(4) 4-6
Antalya, Turecko, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Alexander ERLER (AUT) 6-4 4-6 6-2
2. kolo: Thomas STATZBERGER (AUT) 1-6 2-6
Štvorhra s: Renta TOKUDA (JPN)
1. kolo: Alexander IGOSHIN (RUS) / Caio SILVA (BRA) [4] 6-4 6-4
štvrťfinále: Leonid AVRAMENKO (RUS) / Alexander MANNAPOV (GER) 4-6 6-4 [10-12]
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Jeroen VANNESTE (BEL) 2-6 1-6
Wuhan, Čína, WTA Premier 5, Dongfeng Motor Wuhan Open, 2 365 250 USD, hard, hala:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Alison RISKE (USA) 6-1 2-6 6-3
2. kolo: Simona HALEP (ROU) 6-2 6-1
3. kolo: Ekaterina MAKAROVA (RUS) 4-6 4-6
Štvorhra s: Kateřina SINIAKOVÁ (CZE)
1. kolo: Shansan GUO/Yiu Yu YE (CHN) 6-2 6-0
2. kolo: Alicja ROSOLSKA (POL)/ Abigail SPEARS (USA) 1-6 5-7
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Shanshan GUO (CHN) 6-1 6-0
finále kvalifikácie: Hetaher WATSON (GBR) 6-1 4-6 6-4
1. kolo: Barbora STRÝCOVÁ (CZE) 1-6 3-6
Taškent, Uzbekistan, WTA International, Tashkent Open, $226 750, hard, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Akgul Amanmuradova (UZB) 6-1 6-0
2. kolo: Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) 6-2 6-3
štvrťfinále: Aryna SABALENKA (BLR) 6-7(5) 6-3 1-6
Štvorhra s: Vitalia DIATCHENKO (RUS)
1. kolo: Monique ADAMCZAK/Lizette CABRERA (AUS) 4-6 6-4 7-10
Shenzen, Čína, ATP 250, SHENZEN OPEN, 731 680 USD, hard, vonku:
Hans PODLIPNIK (CHI)
Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Marcelo MELO (BRA)/Alexander ZVEREV (GER) 6-7(5) 4-6
Orleans, Francúzsko, ATP challenger, OPEN D'ORLEANS, 127 000 euro, hard, hala:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Johan BRUNSTROM (SWE)
1. kolo: Norbert GOMBOS (SVK)/Aldin SETKIC (BIH) 6-0 6-7(6) 10-3
štvrťfinále: Ricardas BERANKIS (LTU)/Andrey KUZNETSOV (RUS) 2-6 7-5 4-10
Nabeul, Tunisko, juniorský ITF, 1er Open Les Trières de Nabeul, Grade 5, antuka, vonku:
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo: Marine SZOSTAK (FRA) 6-1 6-2
2. kolo: Houria BOUKHOLDA (ALG) 6-2 6-2
štvrťfinále: Olivia GRAM (DEN) 6-4 6-3
semifinále: Caitlyn PORTELA (AUS) 1-6 6-3 6-1
finále: Mavie OSTERREICHER (AUT) 1-6 3-6
Štvorhra s: Mayssa TEBOURBI (TUN) [2]
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Zdena SAFAROVA (CZE) / Tuana TINAZTEPE (TUR) 5-7 1-6
Veli Losinj, Chorvátsko, juniorský ITF, 16.Losinj Junior Cup, Grade 4, antuka, vonku:
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Marko ANDREJIC (AUT) 6-4 6-3
2. kolo: Moritz THIEM (AUT) 6-1 0-6 6-7(1)
Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Anja GAL (SLO) 6-2 2-6 1-6